Özdoğu İnşaat İş Başvurusu

1974 yılında merkezi Ankara’da kurulan Özdoğu İnşaat kurulduğu tarihten bu yana dekapaj, inşaat yapım işleri, karayolu, fabrika tesviye ve diğer maden üretimleri alanında başarılı faaliyetler göstermiştir. 1974 ila 2011 yılları arasında 15 dekapaj, 2 karayolu, 1 saha düzenlemesi, 4 kömür ve dekapaj üretimi olmak üzere toplam’da 22 proje üzerine 3.789.646 ton kömür ve 193.682.541 m3 dekapaj üretim faaliyeti göstermiştir. Rekabetin yoğun olduğu bu sektörde yıllardır kalitesinden ödün vermeden sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı ile aralıksız olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmiştir. Ekonomik ve güvenli bir düzeyde yürütmüş olduğu faaliyetler doğrultusunda ülkenin genel başarı ve deneyimini ön planda tutacak faaliyetler sergilemiştir.

Marka başarıları arasında bulunan Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu, Türkiye Şeker Fabrikaları Kurumu, Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü gibi çeşitli büyük seviyelere sahip projelerin tamamlanmasında öncülük etmiştir. Maden ve inşaat alanına göstermiş oldukları başarılı faaliyetler doğrultusunda akabinde gelen tüm başarıların buna bağlı olduğunu ve bu kaliteden şaşmadan yoluna sürekli müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile devam etmekte olup, kalitenin tek adresi olmak için sürekli işleyiş içerisindedir. Mevcut çalışma mevzuatları yönergesinde müşterilerinin beklentileri üzerine faaliyetler göstermek kaydıyla koyuldukları güvenli ve kaliteli iş potansiyeli sayesinde birçok müşteri referansına sahip olmuştur. Birçok kişiye istihdam sağlayan Özdoğu İnşaat, aynı zaman’da ülke ekonomisine de ciddi katkılarda bulunmaktadır.

Özdoğu İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; İlkbahar Mh. Galip Erdem Cd. 613. Sk. No: 14 06550 Çankaya ANKARA

Özdoğu İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özdoğu İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özdoğu İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ