Özdemir İnşaat İş Başvurusu

Özdemir İnşaat 1996 yılında Zonguldak’ta kurulan öncü bir inşaat firmasıdır. İlk kurulduğu tarihlerde sadece Zonguldak ili ve çevre bölgelerine okul, devlet kamu binaları, lojman, konut ve üst yapı çalışmaları üzerine faaliyetlerini göstermiş akabinde gelen başarılar neticesinde inşaat alanına dayalı birçok yapı projesinde Türkiye’nin önde gelen inşaat firmaları arasında yerini almıştır. Gelen üstün başarılar neticesinde kısa bir sürede yükselişe geçen marka Türkiye’den sonra Avrupa ülkelerine el atmış ve birçok ülkede modern mimari konut ve özel sektör inşaatlarının ihalelerine katılarak hak kazanmıştır. Başarılı bir grafik sergileyen şirket daha fazla hizmet ve daha fazla memnuniyet üzerine yapılan projeler bazında şirket yönetim merkezini 1981 senesinde Ankara’ya taşımıştır. Aynı zaman’da bu tarihte üst yapının yanı sıra altyapı çalışmaları üzerine de faaliyetlerini başlatmıştır.

Altyapı çalışmaları içerisinde kanalizasyon, karayolu, köprü, baran, sulama, içme suyu ve benzeri vb. alanlarda faaliyetlerini başarılı bir şekilde günümüze kadar hep aynı kalite ve özveri içerisinde gerçekleştirmeye devam etmiştir. İnşaat alanında köklü bir yer edinen marka akabinde enerji sanayi üzerine de yatırımlar yaparak 1998 senesinde yapılan yatırımlar ve girişimler neticesinde şirket isminin Özdemir İnşaat Turizm Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş adı üzerine değişikliğe gitmesini ön görmüştür. Birçok alana hitaben vermiş oldukları hizmetler ve aynı zaman’da binlerce kişiye istihdam sağlayan Özdemir İnşaat buna takriben ülke ekonomisine de oldukça destek veren bir firma profili çizmiştir.

Özdemir İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Doğu Mah. Aydınlı Cd. No:63 Pendik İSTANBUL

Özdemir İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özdemir İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özdemir İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ