Anasayfa / Mağaza ve Marketler Mayıs 4, 2016 359 okunma

Özbesin İş Başvurusu

Özbesin iş ilanları ve personel, reyon görevlisi ve kasiyer alımı hakkında bilgiler. Eskişehir Özbesin iş başvuru formu ve kariyer olanakları.

1967 yılından bu yana faaliyet gösteren Özbesin Gıda A.Ş birçok iş kolunda yer almış olup kuruluşundan itibaren sürekli gelişerek varlığını devam ettirmektedir. Perakende iş kolunda Eskişehir’in başta gelen marketler zincirinden olan Özbesin Gıda “kalite, güven, lezzet” sloganıyla bütünleşmiş, her geçen gün artan, büyüyen hedef kitlesi olmuştur. Özbesin şubelerinin tümünde sıcak ilişkiler kurmasının yanı sıra, kurumsal açıdan ve müşteri gözünden bakıldığında da iyi bir konuma sahip bir şirket. Özbesin Marketler Zinciri kaliteli hizmet anlayışına ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya oldukça önem verdiğinden dolayı müşterilerinin de sadakati oldukça fazladır. İş alanı olarak; gıda, besicilik, et, küçük ve büyükbaş hayvan üreticiliği ile birlikte marketler zinciri de olan Özbesin Gıda A.Ş ileriki zamanlarda hayata geçirmeyi düşündüğü ve henüz gerçekleşmeyen birçok projeye sahip.Özbesin çiftliklerinde et üretim tesisi, yönetim binası ve market deposu bulunmaktadır. Çiftlik 700 m2’lik bir alana sahiptir. Çiftlikte yapılması planlanan restaurant, otopark ve çocuklar için eğlence alanı gibi yerler vardır. Ayrıca yakın zamanda çiftliklerden de et alımı gerçekleşebilecektir. Özbesin Marketler Zinciri’nin toplamda 6 şubesi bulunmaktadır. Meyve ve sebze reyonlarında organik ürünler bulunmaktadır. Bunun yanında şarküteri ürünleri reyonları bulunup yüksek kalitede şarküteri ürünleri satmaktadır. Özbesin Kasaplarında ki etler çiftliklerde İslami usullere göre kesilmektedir. Özbesin Et Üretim Tesisi’nde büyük ve küçükbaş hayvanların üretimi, büyütülmesi, kesilmesi gibi işler yapılmaktadır. Tesislerin 3000 büyük baş, 7500 küçükbaş hayvan kapasitesi vardır.

Özbesin İletişim Bilgileri
Adres; Seyitgazi yolu 10.km. Akpınar Mh. 466. Sk. No: 138/1-4-6-7 Eskişehir

Özbesin Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özbesin firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özbesin insan kaynakları ve kariyer sayfası.
Konu İle İlgili Görseller
Özbesin İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap