Özaltın Holding İş Başvurusu

Özaltın Holding faaliyetlerine ilk olarak 1965 senesinde inşaat sektörü ile piyasaya adım atmış ve bu alanda yüksek başarıla ile birlikte adını duyurarak günümüzde inşaat sektörünün yanı sıra enerji, tarım, turizm ve ulaşım sektörlerinde de başarılı bir grafik çizerek Türkiye’ye hizmetlerini sürdüren öncü holding kuruluşlarından biridir. İnsan hayatını kolaylaştıran farklı konseptlere sahip modern yaşam alanlarını inşa ederek günümüz Türkiye’sini tüm dünyada daha modern ve şık bir görünüm ile sunmaktadır. Ülkemizde bulunan birçok tünel, demiryolları, oteller, spor tesisleri, hastaneler, fabrikalar, yollar, atık su arıtmaları, boru hatları ve daha birçok inşaat alanına yönelik projeleri başarılı bir şekilde sürdüren başarılı bir holding kuruluşudur.

İnşaat alanının yanı sıra 2000 senesinde enerji sektörüne de atılım gerçekleştiren Özaltın Holding, 3.000.000.000(milyar) dolarlık bir yatırım gerçekleştirerek projelerini gerçekleştirmeye başlamıştır. Kurmuş olduğu enerji tesisleri ile yenilenebilir enerji kaynakları alanında birçok araştırma ve geliştirme(AR-GE) çalışmalarında bulunmuştur. Aynı zaman’da 2.200.000 m2 alana sahip dev bir yapı üzerine kurulan şahane otelleri ve golf sahalarıyla turizm sektörüne de büyük bir yatırım yapmıştır. Her sene daha da büyüyen bir grafik sergilemekte olan Özaltın Holding, bunların yanı sıra ulaştırma ve tarım alanlarına da yüksek sermaye yatırımları sağlayarak dev bir holding oluşumuna sahip olmuştur. Günümüzde 5.000’den fazla çalışanına istihdam sağlayarak ülkemize ciddi ekonomik desteklerde bulunmaktadır.

Özaltın Holding İletişim Bilgileri
Adres; Nenehatun Caddesi No: 115 06680 Çankaya, Ankara

Özaltın Holding Kariyer Olanakları
Holding insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özaltın Holding’de kariyer yapabilirsiniz. Özaltın Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ