Anasayfa / Ulaşım Nisan 21, 2016

Öz Diyarbakır İş Başvurusu

Öz Diyarbakır Turizm, Diyarbakır ismini taşıyan ilk ve tek firma olma özelliği üzerine 1981 senesinde Mehmet SEYHAN ve Ahmet ARIKBOĞA tarafından kurulmuş ve günümüze kadar faaliyetlerini güven içerisinde başarılı bir şekilde sürdürmüştür. İlk etapta 13 adet 0 302 Mercedes Benz ile faaliyetlerine başlamıştır. O dönemlerin yol üzerine seyahat etmekte oldukları zor koşullar çerçevesinde 1982 senesinde, yani 1 sene sonrasında ise araç filosunu 85’e yükselterek kısa bir süre içerisinde büyümüş ve birçok kişinin rahat ve konforlu bir şekilde seyahat etmesine olanak sunmuştur. Kurulduğu ilk dönemlerde sadece Ege, Akdeniz, Marmara, İç Anadolu Bölgesine hizmet vermekte olan firma, sonrasında gelen yoğun talepler üzerine günümüzde Karadeniz Bölgesi ve Doğu Anadolu Bölgesi’ni de seferleri arasına katmıştır.Günümüzde kurumsal bir yapıya kavuşan Öz Diyarbakır Turizm, ikinci kuşak aile bireyleri olan Mahmut ARIKBOĞA ve Remzi SEYHAN tarafından yönetilmekte olup, 35 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile kalitesinden ödün vermeden daima müşteri memnuniyetini ve rahatlığını ön planda tutarak vermiş oldukları seyahat hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedirler. Yenilikçi ve çağdaş iş potansiyelini sürdüren Öz Diyarbakır Turizm, sektörün bölgesinde ki ilk markası olup, ileri teknolojiyi sürekli takip ederek araçlarının bakımlarını sürekli yaparak müşterilerini güven içerisinde taşımaktadır. Birçok personelinde istihdam gördüğü bu öncü firma, aynı zaman’da ülke ekonomisine de destek vermekte olan dev markalar arasında yerini korumaktadır.

Öz Diyarbakır İletişim Bilgileri
Adres; İnönü Cad. No: 18 Diyarbakır

Öz Diyarbakır Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Öz Diyarbakır firmasında kariyer yapabilirsiniz. Öz Diyarbakır insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Öz Diyarbakır İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

  1. muhabirlik ve ya başka bi iş Temmuz 22, 2016

    6 aydır iş arıyorum, iş yok.

  2. muhabirlik ve ya başka bi iş Temmuz 22, 2016

    İş arıyorum.

Yorum Yap