Osmaneli Belediyesi İş Başvurusu

Bilecik Osmaneli Belediyesi personel alımı yapıyor mu? Osmaneli Belediyesi iş ilanları ve belediyelerde çalışma şartları hakkında genel bilgiler.

Güney Marmara kesiminde yer alan Osmaneli, Bilecik iline bağlı olan bir ilçe olmaktadır. Turistik alanlara oldukça yakın bir konumda yer alan ilçe aynı zaman’da tarihi bir konum açısından da oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır. 2015 TÜİK verilerine göre ilçede toplamda yaşayan kişi sayısı 21.106 kişi olmaktadır. Tarihi kapsamda ele aldığımız ilçenin geçmişi M.Ö. 1000’li yıllara kadar dayanan ve bir Luwi şehri olduğu bilinmekte. Özellikle de yapılan kazı çalışmalar neticesinde Trak mezarlarının ortaya çıkması bu şehrin 3-4 binlik bir geçmişe sahip olduğunu gün yüzüne çıkarmıştır. İlçenin bilinen ilk isimleri arasında Gallos ve Mela olduğu bilinmekte olup, Melewana olarak ta anıldığı ortaya çıkan bulgular arasında yer almakta. Birçok devletin egemenliği altına giren ilçenin yakın bilinen geçmiş tarihi ise 1308 olup, bu tarihte ilçe tamamen Osmanlı İmparatorluğu himayesinde dahil olmuştur.Ekonomik açıdan ele aldığımız ilçenin belli başlı gelir kaynakları arasında ilk olarak tarımsal faaliyetler gelmektedir. Tarıma elverişli topraklarda üretim gösteren halk ilçenin büyük bir gelirini buradan sağlarken, bir kısım halk ise küçükbaş ve büyükbaş hayvan yetiştiriciliği üzerine faaliyetler sergilemektedir. Tüm bunların yanı sıra modern bir ilçe olma yolunda giden ilçe Osmaneli Belediyesi tarafından sürekli geliştirilmektedir. Osmaneli Belediyesi bunun yanı sıra birçok farklı alana dayalı çok sayıda kişiye istihdam sağlayarak ilçenin genel refahını yüksek tutmaya çalışmakta.

Osmaneli Belediyesi Kariyer Olanakları
Bazı dönemler bünyesine işçi alımı yapan Osmaneli Belediyesi, bu alımları İşkur aracılığıyla açıklamaktadır. Bu alımlar genelde KPSS ve benzeri devlet sınavlarından alınan puanlara göre yapılmaktadır.

Osmaneli Belediyesi personel alımı yaptığında Facebook sayfamızda anlık olarak yayınlıyoruz. Facebook sayfamızı alt kısımdan beğenebilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden belediyelerin iş ilanlarını takip edebilirsiniz; Belediye iş ilanları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ