Önder Gümrükleme İş Başvurusu

Önder Gümrükleme ilk olarak 1981 yılında Fuat Özdemir’in Gümrük teşkilatından istifa etmesiyle kendi kurduğu Fuat Özdemir Önder Gümrükleme şirketi ile çok kısa bir sürede başarı yakalamış ve akabinde 1988 senesine takriben şirket ismini değiştirerek Önder Gümrükleme Denizcilik ve Ticaret Anonim Şirketi adı altında faaliyetlerine kaldığı yerden devam etmiştir. Günümüzde halen bu isimle faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmenin gururu içinde olan işletme, 7 gün 24 saat aralıksız bir şekilde sektörü gereğince faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu firmaya ek olarak Avrupa Birliği uyum yasası gereğince 2003 yılında kardeş firma olarak kurulan ve mevcut firmanın müşavirlik hizmetlerini karşılayan ÖNDER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ ile birlikte 9 yıllık bir geçmişe sahiptir.

Günümüzde bir aile şirketi olarak yoluna devam eden Önder Gümrükleme Denizcili ve Ticaret A.Ş. modern işletme alanı ve son teknoloji ile donatılan tesisinde kurulduğu günden bu yana müşterilerine karşı olan iş potansiyelini hiçbir zaman aksatmayarak kaliteli bir şekilde sürdürmüştür. Üstün bir kurumsal kimliğe sahip olan işletme Kahramanmaraş, Adana ve İskenderun’da bulunan ofisleri ve ayrıca Güneydoğu Anadolu ve Akdeniz Bölgesi’nde bulunan dört farklı lokasyon içerisinde 116 kişilik dev ve profesyonel bir kadroya sahiptir. Günümüzde birçok alana dayalı yatırımlar sergileyen işletme birçok kişiyi kendi marka bünyesi altında istihdam görmesini sağlamış ve aynı zaman’da ülke ekonomisine de destek olmuştur.

Önder Gümrükleme İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Mah. İnönü Bulv. Belkar Tic. İş Merk. No: 54 Kat:11 Daire: 31-32 Posta Kutusu: 33050 Akdeniz MERSİN

Önder Gümrükleme Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Önder Gümrükleme firmasında kariyer yapabilirsiniz. Önder Gümrükleme insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ