Ömür Plaza İş Başvurusu

Çetin Plaza ilk olarak 1933 yılında Ömür Yoğurtları ve Gıda Sanayi Anonim Şirketi adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Uzun yıllar süren bu ticaret hikâyesinin günümüzde çok sayıda hizmet alanı ve markaya ev sahipliği yaparak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayan dev bir marka değerine sahipliği ile bilinmektedir. 1954 yılında ise kendi tesislerinde ürettiği Türkiye’nin ilk ve en kaliteli piliçlerini üreterek Ömür Restaurantını açarak herkesin bu lezzet ile tanışmasını sağlamıştır. Yurt dışından temin edilen ithal çevirme makineleri ile kendine özgü özel sos harcını piliçle birleştiren marka Türk halkının bu eşsiz lezzeti tatmasını sağlamıştır. Hızla büyüyerek farklı alanlarda hizmet vermeye başlayan dev marka zaman içerisinde oluşan bu önemli büyümeye hitaben ismini Ömür Endüstri ve Turizm Yatırımları Dış Ticaret olarak değiştirmiştir.

Yıllarca harika lezzetleri insanların beğenisine sunan 1954 kuruluş yılına sahip Ömür Restaurant, 2005 yılında yerini Ömür Plaza’ya bırakarak dev bir alışveriş merkezinin içerisinde yer almıştır. Finansa kaynağından inşaat alanına tüm her şeyi kendi elinden yürüten Ömür Endüstri ve Turizm Yatırımları Dış Ticaret Anonim Şirketi tarafından yapılan Ömür Plaza, günümüzde 30’dan fazla marka ile her şeyi tek çatı altında birleştirerek insanların daha rahat ve daha kolay bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlamıştır. Kurulduğu günden bu yana birçok alanda faaliyet gösteren Ömür Plaza, çok sayıda çalışanına istihdam sağlamış ve aynı zaman’da ülke ekonomisine de ciddi katkılarda bulunmaktadır.

Ömür Plaza İletişim Bilgileri
Adres; Sair Orhan Veli Sokak No: 22 (E5) Ömür Duragi Bahçelievler ISTANBUL

Ömür Plaza Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Ömür Plaza firmasında kariyer yapabilirsiniz. Ömür Plaza insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ