Ömür Hastanesi İş Başvurusu

Ömür Hastanesi 1963 yılında ilk etapta Ömür Cerrahi ve Doğum Kliniği olarak Kayseri’de kurulmuş olup, uzun yıllar boyunca Kayseri halkına sağlık sektörüne dayalı bu alanlarda hizmetlerini başarılı bir şekilde sunarak başarı bir performans sergilemiştir. Aynı zaman’da Kayseri’nin ilk özel hastanesi olarak faaliyete başlamış ve bu alanda öncülük ederek rakiplerine göre çok daha tecrübeli ve köklü bir sağlık kuruluşu olmuştur. Yıllar boyunca kalitesinden ödün vermeden sağlık alanına dayalı hizmetlerini halka arz etmiş olan Ömür Hastanesi, Kayseri dışına çıkarak Anadolu kentlerine de ulaşarak burada faaliyetler de bulunmuştur. Tamamen hijyenik ortamlarda insanlara faydalı hizmetler verme amacında olan hastane, aynı zaman’da çalışan personelleri ile de imrenilen bir kuruluş olarak Kayseri’nin en gözde hastanesi konumundadır.

Özel hastane olmasının yanı sıra aynı zaman’da Sosyal Güvenlik Kurumu ile de anlaşması bulunmakta olup, kuruldukları ilk zamanlar sadece cerrahi ve doğum kliniği olarak başladıkları bu yola birçok branşta hizmet vermektedirler. Günümüzde Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Çocuk Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, KBB, Ortopedi, Dahiliye, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji ve Radyoloji branşlarında halkın her daim sağlığını ön planda tutarak daha sağlıklı günlere birlikte yürümenin gururunu yaşamaktadırlar. Tamamı alanında uzman ve tecrübeli doktorların oluştuğu kadroda aynı zaman’da çok sayıda asistan ve sağlık personeli bulunmaktadır. Hasta ve hastane güvenliği içinde 7/24 güvenlik görevlileri ve güvenlik sistemleri sürekli devrede bulunmaktadır.

Ömür Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Örnekevler Mah. Çiçek Sok. No: 28 Kayseri

Ömür Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Ömür Hastanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Ömür Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ