Ödemiş Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Ödemiş Hastanesi 1971 yılında bölge halkının yapmış olduğu 10 kuruşluk bağışlar neticesinde toplanan para ile 50 yatak bir hastane inşaatının tamamlanması ile birlikte faaliyetlerine başlamıştır. Halkın bağışları üzerine başarılı bir inşa süreci güren hastane faaliyetlerini halkın duyarlılığı ve iyiliği üzerine kurmuş olduklar temelle birlikte işleyişlerini sürdürmüştür. Uzun yıllar boyunca Ödemiş halkına başarılı bir şekilde hizmet veren hastane binası, 1992 senesinde daha fazla poliklinik ve aynı zaman’da yataklı hasta kontenjanının arttırılması talebine karşılık ek bina nihayetinde B Blok inşasını tamamlayarak yatak kapasitesini 150’e çıkarmış ve birçok alanda branş üzerine polikliniklerin de açılmasını sağlamıştır. Bir sene geçmeden yatak sayısı 200’e çıkarılarak yataklı hastalara daha fazla hizmet vermiştir.

Daha önceleri hastane içerisinde var olmayan diyaliz cihazlarından ötürü diyaliz hastası olan yöre halkları insanlarının hafta içerisinde en az 2 defa İzmir’e giderek burada tedavi görmekteydiler. Fakat 1994 yılında hastane bünyesinde açılan Diyaliz Merkezi neticesinde hastalar artık kendi bölgesinde var olan hastaneyi tercih ederek hem zamandan hem de zamanında katkı sağladıkları hastanenin bünyesinde tedavi görmekten oldukça memnun kalmışlardır. Bünyesinde toplam’da 20 diyaliz makinesi ile 100’den fazla hastaya hizmet verebilmekte. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite standartları içerisinde hizmetlerini sürdüren hastane daima sağlık ve hijyen açısından hasta ziyaretçilerinin ilgisini çekmiş olup, buna takriben sürekli tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmuştur.

Ödemiş Yeni Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Saraçoğlu Cad. No: 120 Ödemiş – İzmir

Ödemiş Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Ödemiş Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Ödemiş Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ