Nüve İş Başvurusu

Günümüzde Nüve, dünya üzerinde en hızlı büyüyen ve gelişen bir laboratuvar ve sterilizasyon cihazı üreticilerinden bir tanesidir. Kaliteli üretimi, dünya standartlarındaki başarısı ve memnuniyet çalışmaları neticesinde Nüve, önemli bir marka olmaktadır. Bu önemli markasını çok kısa bir sürede Türkiye’de lider bir firma olarak göstermiş ve kanıtlamıştır. Türkiye’de üretilen imalatların büyük bir kısmı yurtdışına ihraç etmektedir. Bu başarısı ile dünyanın çeşitli yerlerdeki pazara sahip olan Nüve, 100’den fazla ülkede bir satış ağı kurmuştur. Bu sayede müşterilerinin de beklentilerine uygun bir çalışmayı gerçekleştirmektedir.

Nüve kaliteye önem veren ve kalitenin sürekliliği için çaba göstermektedir. Bunun için; ISO 9001:2008, ISO 13485:2003 belgelerine sahip olarak kaliteli üretimini kanıtlamaktadır. Başarılı hizmeti ve ihracatlarına ek olarak, makine parkını günümüz teknolojisine uyumlu olarak geliştirmektedir. Gerekli yatırımlar, özverili çalışma ve buna bağlı olarak kalite ilkesi sayesinde, Nüve 1.sınıf parçalar ve kaliteli hammadde üzerinden üretimlerini gerçekleştirmektedir.

AR-GE yatırımları sayesinde de büyük başarılar kaydeden Nüve, bünyesindeki mühendislik çalışmaları ile de, başarısını garantilemektedir. Günün beklentilerine ve bugünün teknolojisine uygun üstün özelliklere sahip cihazlar üreterek, sürekli olarak çalışmalarını büyütmektedir.

Nüve sürekli olarak büyüyen, yatırımlar yapan ve üretimini kalitesini daha da arttıran bir yapıyı izlemektedir. Son 7 yılda 2 kat büyüme kaydederek, müşterilerinin taleplerine doğrudan cevap verebilmekte ve memnuniyetlerini kazanmaktadır.Nüve İletişim Bilgileri
Adres; Saracalar Mah. Saracalar Kümeevleri 4/2 (Esenboğa Yolu 22.Km) Akyurt 06750 Ankara

Nüve Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nüve firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nüve insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ