Nuhoğlu İnşaat İş Başvurusu

Nuhoğlu İnşaat 1986 yılında kurulmuştur. Konut projeleri, özellikli yapılar, kent parkları, kamu projeleri, sağlık projeleri, çevre düzenlemeleri, altyapı projeleri yapmaktadır. Büyüme odaklı çalışan şirket, Türkiye’de emsal sayılabilecek projelerin altına imzasını atmıştır. Şirketin altında imzası bulunduğu projelerden bazıları şunlardır : Küçükkuyuport Lüks Konutları, Aqua Florya Alışveriş Merkezi, İstanbul Akvaryum, Sinan Erdem Spor Kompleksi, Cebeci Kapalı Olimpik Spor Kompleksi ve Şehir Parkı, Bursa Hayvanat Bahçesi, Bayrampaşa Şehir Parkı ve Van 100. Yıl Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi.

Nuhoğlu İnşaat bugüne kadar 1.450.000 metre karelik inşaatı hayata geçirmiştir. Türkiye’de İstanbul ve Ankara’da ofisleri bulunmaktadır. aynı zamanda Kazakistan Almaata’da, Libya Trablus’ta, Irak’ta Bağdat ve Erbil’de, Katar’da da şirketin ofisleri bulunmaktadır. Şirketin ortalama 2500 çalışanı bulunmaktadır.
Şirket, insanlar için ayrıcalıklı ve mutlu yaşam alanları oluşturmayı kendisine misyon edinmiştir. Zaten güçlü olan şirket bu yapısı ile daha da ilerlemeyi ve uzman kadrosu ile bugün olduğu gibi gelecekte de sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı hedeflemektedir. Sektöre girdiği ilk andan itibaren güvenilir olmak ve sürekli ilerlemek üzerine çalışan, hizmette kaliteden ödün vermeyen şirket, yapılarında ahşap ve doğaltaş malzemelerini yoğun olarak kullanmakta ve bu özelliği ile de fark yaratmaktadır. Şu ana kadar yaptığı işler ile adından söz ettirmeyi başaran şirket, yenilikçi anlayışı ile kendini geliştirerek yola devam etmektedir.

Nuhoğlu İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; İnönü Mah. Kartal Cad. No:86 34755 Kayışdağı, Ataşehir – İstanbul

Nuhoğlu İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nuhoğlu İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nuhoğlu İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ