Nuh Enerji İş Başvurusu

Nuh Enerji 2005 yılında kurulmuştur. Artan enerji ihtiyacı ve serbest tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak maksadı ile kurulan şirket 120 MW doğalgaz kombine çevrim (DGKÇ) santraline sahiptir. Şirket 2018 yılına kadar 500 MW üretim kapasitesine ulaşmayı hedeflemektedir.

Enerji satışı işlemi şirketin uzman kadrosu ile gerçekleştirilmektedir. Elektrik Piyasası Serbest Tüketici Yönetmeliği çerçevesinde yıllık elektrik tüketimi 4500 kwh’nin üstünde olan yerler serbest tüketici kapsamına girmektedir. Mevcut TEDAŞ fiyatlarını göz önünde bulundurursak bu bedel 135 TL ve üzeridir. Serbest Tüketici kapsamına giriyorsanız eğer elektriğinizi Nuh Enerji uzmanları ile diyaloğa geçip buradan temin edebilirsiniz. Üstelik avantajı birtakım koşullardan da bu vesile ile faydalanabilirsiniz.

Şirket müşterilerinin hem teknik açıdan yeterli hem de tedarik açısından herhangi bir sorun yaşamaması için çalışmaktadır. Hedef kitleye yönelik çalışmalar bir süreklilik halinde gerçekleşmektedir. Bu sebeple şirket çalışanları uzman bir kadrodan oluşmakta, tedarik konusunda sorunlara anında çözüm üretebilmektedir. Enerji satış süreci ciddi kuralları olan bir süreçtir. Şirket ve çalışanları bunun farkında olarak talepte bulunan müşterileri her konuda bilgilendirmek ile yükümlüdür. Enerji alışverişi detayları size yazılı olarak sunulmaktadır. yaşanan en ufak bir probleme anında müdahale edilmektedir.

Şirket prensipli ve doğru yöntemler ile çalışmayı hedeflemektedir. Bu sebeple çevre ile dost, yönetmeliklere hakim bir kadro ile İş Güvenliği yasalarına uygun olarak tüketicilere hizmet vermektedir.Nuh Enerji İletişim Bilgileri
Adres; Akyar Mevkii 41800 Hereke / KOCAELİ

Nuh Enerji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nuh Enerji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nuh Enerji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ