Nüans Tur İş Başvurusu

Nüans tur, monotonluk kılıfından ayrılmış bir yapıya sahiptir. Tarihin dokunularak öğrenilmesi anlayışını benimseyen ve buna uygun çalışmalar sürdüren Nüans Tur, beklentilerin her birine uygun bir cevap vermektedir.

Nüans Tur, uluslararası alandaki hizmetine 2001 yılında başlamıştır. Türkiye’nin pek çok bölgesinde acentesi bulunmaktadır ve müşterilerine doğrudan kalite bir hizmet vermektedir. İATA-ayata-belgesine de sahiptir. Ayrıca Türsab üyesi olan Nüans Tur, A grubu seyahat acentesi olarak hizmet vermektedir. Bu hizmetinin içerisinde; Uçak Bileti, Otel rezervasyonları, Vizeler, Yurt içi ve yurtdışı kültür paketleri, Hac ve Umre ziyaretleri gibi birçok seyahat hizmetine aracılık etmektedir. Uçak bileti ve otel rezervasyonu konusunda da oldukça büyük çalışmaları bulunmaktadır. Müşterilerine istedikleri yere 24 saat boyunca kesintisiz bir hizmet sağlayan Nüans Tur, seyahat acentesi olarak kaliteli ve memnuniyet içerikli bir hizmet anlayışına sahiptir. Hesaplı ve kampanyalı pek çok tur imkanını sağlayarak, bir ekranda en ucuzdan en pahalıya ve tüm hava yolu, otelleri görülmesini sağlayan bir sistemde geliştirmiştir.

Yurtdışına seyahatler için gerekli vize işlemleri içinde Nüans Tur, müşterilerini mağdur etmeyen bir kaliteye sahiptir. Bunun için Konsolosluklarda, vize departmanı personeli ile, güncel olarak işi doğru zamanında halleden ve gerçekleştiren bir hizmeti de bulunmaktadır. Vize ile uğraşılmasına gerek kalmadan sadece gerekli evrakların temininin ardından, personel müşterileri adına vize başvurusunda bulunmaktadır.

Nüans Tur İletişim Bilgileri
Adres; Bulgurlu Mah. Bağcılar Cad. No: 1/A ( Şafak İş Merkezi ) Üsküdar / İstanbulNüans Tur Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nüans Tur firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nüans Tur insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ