Anasayfa / Ek İşler Mayıs 22, 2015 1.210 okunma

Niğde Ek İş İlanları

Niğde evde ek iş imkanları. Ek iş arıyorum ve yapmak istiyorum diyenlere, evlerde hafta içi ya da hafta sonu yapabilecekleri mandal, boncuk, paketleme, kalem, nikah şekeri gibi ek işler hakkında bilgiler…

Niğde Anadolu’nun tam ortasında yer alan tarihi geçmişi çok eskilere dayanan zengin bir tarihi dokuya ev sahipliği yapan bir şehirdir. Çok eski çağlardan beri önemli bir yerleşim yeri olmuştur.

Niğde Tam bir tarım şehridir. Az kireçli toprağı bazı ürünlerden fazlaca ürün sağlanmasını sağlamıştır. Özellikle ek olarak uğraşılabilecek en rahat dal pekmez pestil, kuru meyve gibi ürünlerin ve dokumacılık ile elde edilen halı kilim gibi eşyaların pazarlanmasıdır. Bu hem kolay hem de rahatlıkla zorlanmadan uğraşılabilecek bir ek iş imkânıdır

Niğde Ekonomisi
Niğde ekonomisi temel olarak tarıma dayanmaktadır. Halkın büyük bir kısmı tarımla uğraşır. Bunun en büyük nedeni son zamanlara kadar sanayinin çok kalkınmaması ve ön plana çıkmamasıdır. Niğde’yi bir tahıl ambarı olarak adlandırabiliriz. Buğday arpa çavdar ekibi yapılmakta ve ülke ihtiyacını karşılamada hatırı sayılır bir yere sahiptir. Patates ve soğan ekimi de yaygın olarak yapılmaktadır. Meyvelerden de elma çok üretilir. Hatta bu şehir elma ve patatesi le oldukça nam salmıştır.Bunun dışında son dönemlerde sanayi de hızlı bir atak yapmış ve bölgede birçok sanayi kuruluşu ardı ardına açılmaya başlamıştır. Bölgede en yaygın olarak varlık gösteren çimento fabrikaları un fabrikaları, şeker fabrikaları olmaktadır. Etraf illerle ulaşım bu bölge üzerinden sağlanır. Bu nedenle karayolu ve demiryolu ulaşımı gelişmiştir. Bağcılıkta önemli bir gelir kaynağıdır.

Niğde’de Evde Yapılabilecek İşler
Niğde’de organize sanayinin varlığı evde yapılan işlerin de yaygınlaşmasına neden olmaktadır. Bunlardan biri giyim sektörüdür. Bu alanda eve alınacak işler yapılıp firmalara teslim edilir. Bunun dışında Kına paketleme, Bebek ve nikâh şekeri yapma kutu katlama mandal yapma, davetiye yapma, çorap yünü temizleme boncuk ve kurdele işleri en yaygın evde yapılan işler arasında yer alır. İşler teslim edildikten sonra çalışılan firmalar ücreti teslim ederler.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.
Konu İle İlgili Görseller
Niğde Ek İş İlanları
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 10 yorum yapılmış.

 1. tulay Temmuz 6, 2015

  ben Niğde Selçuk’ta oturuyorum 2 çocuğum var ve evde yapabileceğim iş arıyorum kına paketleme ve nikah şekeri ve benzeri işler olursa sevinirim iş ile ilgili nasıl iletişime geçeceğimi ve maddi manevi durumu açıklarsanız sevinirim cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim…

 2. Seher Ağustos 10, 2015

  Ben Niğde Selçuk’ta oturuyorum. İki çocuğum var, evde yapabileceğim kına paketleme, nikah şekeri, davetiye katlama gibi işler olursa sevinirim. Nasıl iletişime geçebileceğimizi cevaplarsaniz sevinirim. İhtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.

 3. yasemin Ekim 18, 2015

  Ben Bor’da oturuyorum, evde yapabileceğim kına paketleme, nikah şekeri, davetiye katlama gibi işler yapabilirim.

 4. yasemin Ekim 18, 2015

  Sizinle nasıl iletişime geçeceğiz? Hiçbir adres numara yok.

 5. Esma KANAK Ekim 28, 2015

  BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR. NE İŞ OLURSA YAPARIM, İLETİŞİME GEÇERSENİZ SEVİNİRİM.

 6. Sahre Ocak 31, 2016

  Ben Niğde de oturuyorum, çocuğum yok, evde ek iş arıyorum. Lütfen yardımcı olun.

 7. Esengül baysal Şubat 1, 2016

  Niğde’de ikamet etmekteyim. Çocuk gelişimi mezunuyum, ciddi anlamda işe ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 8. burçin Mart 7, 2016

  Nigde merkezde oturuyorum tekstil teknikeri yim el beceri var işlerinizi düzgün ve saatinde teslim ederim bana donerseniz Sevinirim.

 9. Çiğdem Mart 13, 2016

  Ev hanımıyım, 24 yaşındayım. Ütü, paketleme işlerinden anlarım, kısacası evde yapılabilecek bütün işler. Lütfen acil dönüş yapın.

 10. Çiğdem Mart 13, 2016

  Her iş yapılır, cevap bekliyorum :)

Yorum Yap