Nezih Ticaret İş Başvurusu

Daha temiz bir çevre için Nezih Ticaret olarak sanayi sektöründe çalışan şirketlerin üretim atıklarının alımını ve satımını yapıyoruz. Öncelikle atıkları sizlerin şirketlerinden alıyoruz ve geri dönüşümünü yapıyoruz. Ayrıştırılması gereken atıklar için özel çalışmalar yaparak atıkları kullanılabilir hale getiriyoruz. Sonrasında ise bu atıkların geri dönüştürülmesi ile ilgilenen firmalara bu ayrıştırılmış atıkları satıyoruz. Böylelikle hem temiz bir çevre yaratıyor hem de insanların işlerini kolaylaştırırken hız kazandırıyoruz. Aynı zamanda da müteahhitlik hizmetlerini de vererek pek çok kuruluşa iş güvenliği ve çevre konusunda danışmanlık yapıyoruz.

Bizler 1978 yılında hizmet vermeye başlamış sürekli olarak gelişmeyi benimseyen bir şirketiz. Her zaman hammadde pazarına uygun ürünleri oluşturuyor ve geri dönüşüm konusunda sizlere ve çevreye katkı sağlıyoruz. Özellikle son yıllara bakılacak olursa: Geri Dönüşüm Ürünleri Pazarlama ve Satış İşleri, Evsel ve Tehlikeli Atık Taşımacılığı, Ambalaj Atığı Toplama, Endüstriyel İplik ve Kord Bezi Pazarlama ve Satış İşleri hizmet verdiğimiz sektörler arasında yer almaktadır.

Kocaeli çevresindeki pek çok kurum ve kuruluşa hizmet veriyoruz. Her zaman AR-GE çalışmalarına önem veriyor, kendimizi de çevremizi de daha ileriye taşıyacak olan her türlü gelişime de açık olduğumuzu bilmeniz istiyoruz. Bizler hem müşterilerimize karşı hem de doğaya karşı kendimizi sorumlu hissediyor bu nedenle de Nezih Ticaret olarak her zaman en iyisini yapabilmek için uğraşıyoruz.

Nezih Ticaret İletişim Bilgileri
Adres; Sanayi Mahallesi D- 130 Karayolu Caddesi No:205/4 İzmit/ KocaeliNezih Ticaret Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nezih Ticaret firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nezih Ticaret insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ