Nexum İş Başvurusu

Yazılım, danışmanlık ve dijital pazarlama alanlarında faaliyet gösteren Nexum, 2000 yılından bu yana 110 kişilik profesyonel ve uzman ekibi ile hizmetlerine devam etmektedir. Ülkemizde yazılım ihracatı yapan en iyi firmalardan biri olması özelliğine de sahip olan Nexum, Nexum Boğaziçi ve Nexum Creative markaları ile yoluna devam etmektedir.

Nexum markasının yeni yüzü Nexum Boğaziçi aynı zamanda Türkiye’nin en hızlı büyüyen bilişim firması olarak seçilmiş durumdadır. Nexum Creative ise Türkiye’nin ilk uluslararası interaktif ajansıdır.

Nexum, aynı zamanda Türkiye’de en fazla yazılım ihracatı gerçekleştiren firmalardan olması sebebiyle de bazı ödüllere layık görülmüştür. Türkiye’nin dijital pazarlama sektöründe 2000 yılından itibaren emin adımlarla ilerleyen firmamız, mükemmel hizmet ve saygın referanslarıyla hizmet vermektedir. Hızla gelişen dünyamızın ve ilerleyen teknolojinin akışına ayak uyduran Nexum, yerel ve uluslararası hizmetlerle kaliteli ve ekonomik hizmet prensibini benimsemektedir.

Yeniliklere açık bir firma olarak kendimizi teknolojik gelişmelere göre uyarlamak, müşteri taleplerini taahhüt edildiği zamanda ve en mükemmel şekilde karşılamak firmamızın misyonudur. Firmamız, şirket içi farklı departmanların kolay iletişimi için de Microsoft tarafından geliştirilen Share Point kullanmaktadır. Nexum Boğaziçi, web analiz danışmanlığı ve Share Point tabanlı çözümlerde başarıyı yakalamışken, Nexum Creative de uluslararası interaktif ajansı olarak mobil site tasarım ve uygulama, web pazarlama, e-mail pazarlama, sosyal medya yönetimi gibi alanlarda başarıyı yakalamış markalarımızdır.Nexum İletişim Bilgileri
Adres; Zeytinoğlu Caddesi Şehit Erdoğan İban sok. No: 39 AKATLAR / İSTANBUL

Nexum Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nexum firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nexum insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ