Netsis İş Başvurusu

1991 yılında kurulan Netsis, iş sektörü için önemli bir yazılım haline gelmiştir. Birçok sektörde kullanılan Netsis, uygun bir kurumsal iş yazılımı sağlamaktadır. Bugün 35 binden fazla kuruluş Netsis yazılımını kullanarak, gerekli iş niteliklerini gerçekleştirmektedirler.

Netsis’in yapısı genel olarak şekillendirilebilir ya da bir müşterinin isteğine göre yapılabilme durumuna sahiptir. Bu nedenle Netsis, sektörü, işin büyüklüğüne ya da her işletmenin yapısına kolayca uyarlanabilmektedir.

Netsis yazılım olarak başarı grafiği oldukça yüksek bir niteliğe sahiptir. Ayrıca kendi sektöründe daimi yenilikçi olan ve yeni özgün sistemlere açık olan bir sistemi bulunmaktadır. Netsis İzmir, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere birçok ildeki firmalar tarafından kullanılmaktadır. 400’ü bulan iş kanalı ortağı sayesinde, geniş bir ağa ve kullanım sistemine sahiptir.

Yazılım konusunda kurumsal bir sisteme sahip olan Netsis İzmir’de büyüyüp olgunlaşarak ve daha çok talep edilerek diğer illere ve dünyaya açılmıştır. Önemli yapısı Netsis’in tercih edilebilmesindeki önemli değeri ve itibarı sürekli olarak arttırmaktadır. Avrupa’da ve Orta Doğuda ERP ile Netsis markası oldukça büyük bir ün salmıştır.Netsis en çok tercih edilen ERP yazılımı olarak kabul edilmiştir. Bu kabuluı, T.C. Sanayi Bilim ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan kitapta belirtilmiştir. Bu kitabın ismi Kobilerde Kurumsal Kaynak Planlaması’dır.

Netsis İletişim Bilgileri
Adres; Gebze Organize Sanayi Bölgesi Teknopark No: 609 Gebze 41480 Kocaeli

Netsis Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Netsis firmasında kariyer yapabilirsiniz. Netsis insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ