Net Sistem İş Başvurusu

Net sistem, 2009 yılında kurulmuştur. Bilişim sektöründe önemli bir yapıya sahip olan Net sistem, kayda değer bir strateji üzerinde ilerlemektedir. Bu ilerleme sayesinde vizyon ve misyon çalışmalarının gereklilikleri en iyi standartlarda yerine getirilmeye çalışılmaktadır.

Net sistem çalışma prensibinde, Güvenlik alanları, Network, sistem alanları ve özel projelere sahiptir. Ayrıca, işinin ehli bir şekilde çalışan personeller ile, teknoloji ve danışmanlık hizmeti veren bir firma olmaktadır. Çeşitli sorunlara aracı olarak, sorunların çözümü için birçok önemli çalışmalara da imza atmaktadır.

Birçok sistemin iyileştirilmesi için Net sistem, önemli çalışmaları gerçekleştirmektedir. Bu iyileştirme sürecinde, güvenlik açıkları, network sorunları, sistemsel hatalar gibi pek çok sorunlar düzeltilmektedir. Bu sayede etkili ve başarılı bir sonuç, kurumların daha rahat bir şekilde çalışabilecekleri bir ortamın sunulabilmesiyle gerçekleşmektedir.

Sorunlu, problemli ya da arızalı olan tüm güvenlik sistem, network ve sistemlerde gerekli analizler yapılarak sorunlar tespit edilir. Sorunun yaşandığı yerde verilen tespit işlemiyle müşterilerde gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Oracle veri tabanlarındaki hataların belirlenmesi, büyük network sistemleri, network ile birleştirilmesi ve server ile entegre edilmesi gibi hizmetlerde bulunmaktadır.Tüm sorunların düzeltilmesi, gerekli prosedürlerin uygulanması için Net sistem hizmeti genel anlamda verilmektedir. Network iyileştirmesi ve düzeltilmesinden, server sistemlerindeki sorunlara kadar çeşitli alanlarda işlemler yapılmaktadır. Ayrıca güvenlik açıkları ve buna bağlı sorunlar içinde gelişmiş önlemler ve tespit onarımları yapılmaktadır.

Net Sistem İletişim Bilgileri
Adres; Gülpinar Mahallesi 141. Cad. 23 / B Altındağ – Hasköy ( Çeşme Durağı) / Ankara

Net Sistem Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Net Sistem firmasında kariyer yapabilirsiniz. Net Sistem insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ