Neotek İş Başvurusu

Kaliteli bir hizmeti baz alarak faaliyet gösteren Neotek, 1950 yılında kurulmuştur. Neotek’in kurucusu Avram Hançerlidir. Standartlara uygun ve stardartları belirleyen bir yapı ile Neotek Kimya, Neotek Ofis ve Neotek Meşruşat olmak üzere, önemli bir şirket yapısı haline gelmişlerdir. Gerekli çalışmalar, bütünsel faaliyet ve kaliteli hizmet anlayışı ile Neotek, en iyi ve en kaliteyi her zaman için misyonu halinde tüketicilerine sunmaktadır.

Neotek önemli bir yapıya ve düşünceye sahip olarak kurulmuştur. Özellikle Türkiye’deki kurulma amacında oldukça büyük bir manevi etkenler bulunmaktadır. 1950’li yıllarda Neotek Mefruşat, meydana gelen bazı açıklıkları kapatarak, ziftli yer muşambası, plastik masa örtüleri, çelik perde rayları gibi birçok üretim yatarak, önemli katkılarda bulunmuştur. Tüketicilerin isteklerine uygun olarak çalışan ve kalite standartlarını her zaman için izleyen bir stratejide sürdürmektedir.

Neotek Kimya ise 1988 yılında kurulmuştur. İlk kurulduğu yıllarda amacı sanayi kuruluşlarında hammadde ihtiyacını karşılamak olmuştur. Ayrıca Neotek Kimya, Türkiye’de öncü bir üretim sahibi olarak, dışarıdan ithal edilen birçok ürünü kendisi üreterek farkını kanıtlamıştır.

Son olarak Neotek Ofis ise, algı farklılığını en güzel bir şekilde yaratan etkileriyle göze çarpmaktadır. İş ortamları ve ofislerdeki atmosferi değiştiren bir kaliteyi en modernize tasarımlarla buluşturmaktadır. Kişiye özel showroom etkileriyle de oldukça önemli bir kaliteye imza atmaktadır.Neotek İletişim Bilgileri
Adres; A Atatürk Sanayi Bölgesi Haşim İşcan Caddesi No:12 34555 Hadımköy İstanbul

Neotek Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Neotek firmasında kariyer yapabilirsiniz. Neotek insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ