Nega Yemek İş Başvurusu

Nega Yemek, Yunus Kardeşler Gıda Sanayi Limited Şirketinin bünyesinde kurulmuştur. Kuruluş tarihi 1997 olan firmanın asıl adı NEGA Yemek Sanayii’dir. Kurulduktan bir yıl sonra da yemek üreterek hizmet vermeye başlamışlardır.

Yaklaşık 400 m² olan geniş bir kapalı alan içinde günlük 3bin kişiye yemek servisi sağlanabilmektedir. Yemek üretim kapasitesinin yüksekliği sayesinde firma çeşitli okullara, işyerlerine, fabrikalara, şantiyelere ve sağlık kuruluşlarına yemek dağıtımı yapmaktadır. Hazırlama ve dağıtım aşamasına kadar her şeyi üstlenen Nega yemek kaliteli hizmet anlayışı ile Bursa’da hizmet vermektedir.

Yemek kalitesi ve Türk damak zevkine uygun ürünleri ile hoş görünüm çerçevesinde yemeklerini sunmaktadır. Hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmalarını sürdüren Nega Yemek hijyenik ortamlarda en sağlıklı ürünler ile yemeklerini hazırlamaktadır. Yemekler hazırlanırken hangi yaş tüketim yapacaksa o yaş için bir öğünde alınacak kalori, mineral ve vitaminler hesaplanarak menüler hazırlanır.

Nega yemek hizmetleri sayesinde işçi sayısı az olan işletmeler ek masraftan uygun fiyatlar ile kurtulabilir. Ayrıca işletmeler ve kuruluşlar malzemelerin sağlanması ve pişirilmesi için zaman kaybetmekten Nega yemek ile kaçınabilir. Yemek listesi, malzemelerin alım aşaması kontrolü ve yemek sevkiyatını hepsi bir elden sağlanır. Mutfak temizliği ve hijyeni içinde her gün sağlıklı beslenmek isteyen şirket çalışanlarına itina ile menüler hazırlanır. Hem iş yerinde huzur hem de verimlilik bu şekilde sağlanır ve zaman kaybetmeden yemek zamanında herkes boş vakitlerini değerlendirebilir.Nega Yemek İletişim Bilgileri
Adres; Hamitler Mah. Hamidiye Cad. No: 58 Osmangazi / BURSA

Nega Yemek Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nega Yemek firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nega Yemek insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ