Neckermann İş Başvurusu

Merkezi Almanya’nın Frankfurt am Main kentinde bulunan Neckermann, perakende satış mağazalar zinciridir. Josef Neckermann tarafından 1931 yılında kurulan firmanın oldukça ilginç bir özgeçmişi vardır. “Neckermann onu mümkün kılar” sloganıyla yola çıkan firmamız özellikle de 1950 ve 1960’lı yıllarda dev bir şirkete dönüşmüştür. Perakendecilik konusunda bir dev olan firmamız teknolojik gelişmelere ve çağa ayak uydurarak zamanla katalog satışlara ve online satışlara da açılmıştır.

Her geçen gün biraz daha büyüyen firma, turizm, sigortacılık, emlakcılık ve borsacılık işlerine de el atmış ve satıştaki başarısını bu alanlarda da devam ettirmiştir. Yıllar boyunca kalitesini koruyan ve mükemmel hizmetlerinden ödün vermeyen firmamız 1970 yılında yaşadığı ekonomik kriz nedeni ile satışa çıkarılmış ve 1977 yılında Karstadt AG tarafından satın alınmıştır. 2007 yılına kadar Alman Arconder grubu tarafından yönetilen firmamız 2007 Kasım ayı itibari ile Amerikan Şirketler grubu Sun Capital Partners tarafından satın alınmıştır. Firmamız 1950 yılından bugüne kadar çeşitli imalat sektörü ve kollarında ve satış alanlarında faaliyet göstermiş, gün geçtikçe de büyüyen bir dünya devine dönüşmüştür.

Günümüzde internetten de satışlar yapan Neckermann, Avrupa’nın en yüksek ciro yapan üçüncü şirketidir. Firmamız 2004 yılı itibari ile 5 bin işçisi, 1,2 milyar Euro cirosu olan bir firmadır. Özellikle de ev eşyası kategorisinde satışlar yapan firmamız günümüzde Avrupa’nın en büyük tur operatörlerinden de birine sahiptir.

Neckermann İletişim Bilgileri
Adres; 19. Mayıs Cad. Dr. H. İsmet Öztürk Sok. Şişli Plaza D-e Blok Şişli, İstanbulNeckermann Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Neckermann firmasında kariyer yapabilirsiniz. Neckermann insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ