Nallıhan Belediyesi İş Başvurusu

Ankara Nallıhan Belediyesi personel alımı yapıyor mu? Nallıhan Belediyesi iş ilanları ve belediyelerde çalışma şartları hakkında genel bilgiler.

Ankara’nın bir ilçesi olan Nallıhan ilçesi Batı Karadeniz Bölümü’nde yer almakta. Tarihi ve doğa dokusuyla adeta cenneti andıran ilçe şehir merkezin yaklaşık 160 kilometrelik bir mesafede içerisinde yer almaktadır. Tarihi ipek yolunun üzerinde olan ilçe çok eski çağlardan bu zamanlara kadar oldukça büyük badireler atlatmıştır. TÜİK verilerinin 2015 istatistiklerine göre ilçe genelinde toplamda 29.209 kişi yaşamını sürdürmektedir. Tarihi açıdan ele aldığımız ilçenin çok eski zamanlara dayandığı ve tarihi ipek yolu sebebiyle birçok devletin ele geçirmek istediği bir ilçe konumunda olduğu bilinmektedir. Sırasıyla Hitit İmparatorluğu, Persler, Galatlar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlı İmparatorluğu tarafından ele geçirilmiş bir konumda yer almaktadır.Ekonomik kapsamda ele aldığımız ilçenin gelir kaynaklarına baktığımızda ise eski çağlardan son dönemlere kadar tarihi ipek yolu sayesinde birçok ticari faktörün geliştiğini görmek oldukça mümkün. Günümüzde ise tarıma elverişli toprakların oldukça iyi bir seviyede olması insanların tarıma yönelik faaliyetler üzerine çalışmalar sürdürdüğünü göstermektedir. Tarıma dayalı olarak özellikle arpa ve şeker pancarı üretimleri yapılan ilçede küçükbaş ve büyükbaş hayvancılıkta oldukça iyi bir derecede seyir göstermektedir. Tüm bunların yanı sıra ilçenin sürekli gelişim içerisinde olmasını sağlayan Nallıhan Belediyesi tarafından her sene farklı alanlara yönelik birçok kişiye istihdam sağlanarak ilçenin işsizlik oranı minimum seviyeye düşürülmekte, aynı zaman’da bu durum ekonomik gelirlerin de yükselmesini sağlamaktadır.

Nallıhan Belediyesi Kariyer Olanakları
Bazı dönemler bünyesine işçi alımı yapan Nallıhan Belediyesi, bu alımları İşkur aracılığıyla açıklamaktadır. Bu alımlar genelde KPSS ve benzeri devlet sınavlarından alınan puanlara göre yapılmaktadır.

Nallıhan Belediyesi personel alımı yaptığında Facebook sayfamızda anlık olarak yayınlıyoruz. Facebook sayfamızı alt kısımdan beğenebilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden belediyelerin iş ilanlarını takip edebilirsiniz; Belediye iş ilanları


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ