Nakkaş Denizcilik İş Başvurusu

Eski Türk, denizcilik şirketlerinden bir tanesi olan Nakkaş Denizcilik, ilk temelleri 1860 yıllarında atılmıştır. Zamanla gelişmesi, artan talep ihtiyacına uygun bir üretim sağlamasıyla sürekli büyüyerek genişlemiştir. Kaliteli bir hizmet anlayışı ile hizmet veren Nakkaş Denizcilik, Mersin ilinde yer almaktadır.

Bugün uluslararası bir alanda tanınmışlığa sahip olan Nakkaş Denizcilik, faaliyetlerini büyük yatırımlar ile sürekli olarak sürdürmektedir. Dünyaca tanınan bir marka olmanın bilincinde bir hizmet sürdürmektedir. Özellikle hizmet ve üretim anlamındaki etkin faaliyetleri bugün, kendisinden beklentileri kaliteli bir şekilde karşılaması sayesinde sağlamaktadır.

Nakkaş Denizcilik artan talep ihtiyacını karşılayabilmek ve daha iyi bir hizmet verebilme anlamında 2003 yılında İstanbul’da şube açmıştır. Gerekli birçok faaliyetlerini İstanbul üzerinden sürdürerek, talepleri doğrudan karşılamış ve başarı hizmetini memnuniyet üzerine sürdürmüştür. Buna ek olarak; Mersin, İzmir, İskenderun, Bandırma üzerinde şubeleri bulunmakta ve hizmet sağlamaktadır. Ayrıca pek çok liman ve tersanelerde de hizmet payı ve girişimi de bulunmaktadır. Bugün Nakkaş denizcilik, kiralama, gemi yönetimi gibi kapsamlı bir hizmet vermektedir. Uluslararası alandaki hizmeti, başarılı girişimleri ve denizcilik sektörü de Türkiye’ye ekonomisine katkısı gibi etmenlerle de oldukça önemli başarılar kaydetmiştir. Pek çok aileye iş imkanı sağlayarak, uluslararası bir alanda etkin bir şekilde varlığını sürdürmektedir. Yatırımları ve sürekli büyüyen hizmet hacmi, kaliteden ödün vermeyen bir yapıda gerçekleştirilmektedir.

Nakkaş Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres; Mecidiye Mah. İsmail Paşa Sok. No: 37 Koşuyolu, Kadıköy, İstanbulNakkaş Denizcilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nakkaş Denizcilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nakkaş Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mesut ishakoğlu dedi ki:

    İsmim Mesut İshakoğlu, 2013 yılından itibaren denizlerde görev yapmaktayım. Liman cüzdanı seri no: S00139511, pasaport seri no: U08046397 dir. Vardiye tutma, cankurtarma araçlarını kullanma, kimyasal tanker, roro, yolcu gemisi ve kuruyük sertetifikalarım bulunmaktadır. Gerekli işlemlerin tarafınızdan yapılmasını saygılarımla arz eder, işlerinizde başarılar dilerim.

BİR YORUM YAZ