My Logistics İş Başvurusu

My Logistics, Fransa ve Almanya’da bulunan müşterilerinin ihracat alanındaki ticaret akışları faaliyetlerini sürdüren genç bir firma olarak 1993 yılında bu düzen üzerine kurulmuş olup, kendini sürekli geliştirerek büyüyen bir marka değerine sahip olmuştur. Büyüme evresine kadar birçok başarılara imza atan My Logistics, 1999 senesinde daha da büyüme çalışmaları üzerine hizmet sektörleri arasında bulunan taşımacılık üzerine belli başlı önemli adımlar atarak markasını yükseltme kararı almıştır.

2001 senesine girdiklerinde ise, tüm vizyonunu taşımacılık sektörü üzerine faaliyetlerini sürdürme kararı alan Firma, kurumsallaşarak gelişmiş bir şekilde ekonomik ve operasyonel çözümler doğrultusunda yeni bir tasarım vizyonu ile işleyişlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmiştir. Taşımacılık sektörü üzerine Karayollarının 2005 yılında çıkarmış olduğu Taşımacılık Kanununun yürürlülüğe girmesi ile birlikte K1 ve R1 belgelerini başarılı bir şekilde göstermiş olduğu performans doğrultusunda alarak taşımacılık alanında ne denli ciddi bir işleyiş içerisinde olduklarını bir kez daha göstermiş oldular.

2010 yıllarına gelindiğinde büyümüş bir şirket vizyonu ile müşterilerinin karşısına geçen My Logistics kamyon, hafif kamyon, kamyonet, tır, römork ve panelvanları sayesinde 100’den fazla araç filosu ile hizmetlerini güçlendirmiştir. 150’den fazla öz mal ve 350’den fazla sözleşmeli araçları ile birlikte sürekli olarak kendini geliştirmekte olan My Logistics, aynı zaman’da 2014 yılında da müşterilerine özel depolama alanları ile birlikte her zaman müşterilerinin yanında olduğu hissiyatını vermektedir.

My Logistics 2014 senesinde %22’lik ciro dalı büyümesi ile kapanış sergilerken, günümüzde bu rakamı daha da yükseltmiş ve yeni projeler doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.My Logistics İletişim Bilgileri
Adres; Oruç Reis Mah. Tekstilkent Sitesi A4 Blok No:54 Esenler – İstanbul

My Logistics Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda My Logistics firmasında kariyer yapabilirsiniz. My Logistics insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ