My Gym İş Başvurusu

Dünyaca ünlü My Gym, 1982 yılında California eyaletinde kurulmuş ve dünyanın dört bir yanında bulunan 350’e yakın noktası ile global düzeyde hizmet vermektedir. Çocukları spora karşı daha eğlenceli bir şekilde yönlendiren My Gym, çocuklara sporu eğlenceli bir hale getirerek zihinsel ve bedensel gelişimleri üzerine göstermiş oldukları çalışmalarla çocuğunuzun spora karşı hem ilgisini fazlası ile arttırmakta hem de eşsiz programları sayesinde doğum günü ve benzeri faaliyetleri ile birçok ödüle sahip olmaktadır.

Sıra dışı programları ile bilinmekte olan My Gym, 6 haftalık bebeklerden tutun 13 yaşına kadar çocukların bilişsel, duygusal ve fiziksel eğilimleri üzerine sürekli olarak geliştirdikleri özel spor yöntemleri ile çocuklarınızın daha mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşamaları adına birçok çalışmalar düzenlemektedirler. Alanında son derece profesyonel ve uzman kadrosu ile çocuklarınızı gönül rahatlığı ile emanet edeceğiniz hocalar tarafından yapılan bu çalışmalar ebeveynler tarafından da oldukça beğenilmekte ve tercih edilmektedir.

My Gym, bünyesinde bulundurduğu ekipmanları ve spor salonu düzenlerini sürekli olarak değiştirmektedir. Bunun sebebi ise, çocuklarınızın aynı işlevi her gün gördüklerinden dolayı sıkılmaması adına yapılmakta olan profesyonel bir yaklaşımdır. Bunun yanı sıra her gün farklı bir aktivite ile karşılaşan öğrencilerinde sıkılma olayını ortadan kaldırdıkları önemli bir çalışma tekniğidir. Çocuklarınız spor salonuna her geldiklerinde farklı bir konsept içerisinde hocaları ile birlikte çok neşeli ve sağlıklı anlar yaşayarak gelişimlerini başarı bir şekilde sürdürmektedirler.

My Gym İletişim Bilgileri
Adres; Uğur Mumcu Caddesi, Mustafa Kemal Kültür Merkezi No: 8 Kat: -1, Akatlar, Beşiktaş, İstanbulMy Gym Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda My Gym firmasında kariyer yapabilirsiniz. My Gym insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ