Mutlusan İş Başvurusu

1992 yılında İstanbul’da kurulan Mutlusan, elektrik malzemeleri alanında yıllardır tüketici ihtiyaçlarını ve taleplerini kaliteli ve sağlam bir yapıda dünya standartları içerisinde üretimlerini sürdürmektedir. Bir süre sonra 40.000 m2 alana sahip yeni modern tesisine kavuştuktan sonra ileri teknoloji cihazları ile birlikte yatırımlarını da sürekli olarak altyapısına bağlayan Mutlusan, başarılı bir performans sergileyerek tüketicinin gözünde büyük bir marka değerine sahip olmuştur. Bünyesinde istihdam sağladığı personellerinin eğitimlerini kendi nezdinde sürdüren firma müşteri memnuniyeti odaklı ve yüksek kalite anlayışı ile daima tercih edilen marka unsurunu taşımaktadır. Göstermiş olduğu başarılar doğrultusunda yıllık üretim sağladığı ürünlerinin %60’ını dünya genelinde bulunan 60 ülkeye ihracat etmekte olup, aynı zaman’da Türkiye genelinde 1.000’den fazla yetkili satıcısı bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul içerisinde 3 ana mağazaya sahip olan Mutlusan, her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Mutlusan ürünleri arasında kablo kanal ve aksesuarları, w otomat kutuları, anahtar priz sistemleri, halojen free spiraller, çelik ve izoleli spiraller, aydınlatma ve sinyal armatürleri ve PVC yanmaz spiraller bulunmaktadır. Yüksek kalitede faaliyet gösterdiği alana yönelik ISO 9001 – 2008 Kalite Standartları Belgesi’ne sahip olup, ayrıca VDE, CE ve Ro HS Rusya Federasyonu Yanmazlık Belgeleri ve Rusya Federasyonu Kalite Standard ile Ukrayna Kalite Belgesine sahip olan Mutlusan, göstermiş olduğu yüksek performans kalitesi ile birlikte dünya genelinde dev bir marka olmuştur.

Mutlusan İletişim Bilgileri
Adres; İkitelli Org.San. Bölgesi Mahallesi Enkoop Cad. No: 7 Başakşehir İstanbul

Mutlusan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mutlusan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mutlusan insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ