Murbay İş Başvurusu

Marmara bölgesinde sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan Murbay, 1990 senesinde Bursa’da adi ortalık üzerine kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Bir süre adi ortaklık üzerinden faaliyetlerine devam eden Murbay, 1993’te kurumsallaşmak adına attığı adımlar doğrultusunda limited şirketi olarak değişime uğramıştır. 26 yıla aşkındır üretimlerini ve satışlarını Marmara Bölgesinde devam ettiren kuruluş, firmalara çözüm odaklı hizmetler sunarak müşterilerinin daima kaliteli ve pişman olmayacakları şekilde çalışmalarını başarıyla sürdürmüştür. Tümü alanında uzman 30 personeli ile 15 araç filosuna sahip Murbay, Bursa başta olmak üzere Marmara Bölgesi’nin tümüne hizmetlerini sunarak sektöründe lider bir konuma gelmiş olup, çalışmalarını kurulduğu günden bu yana koruyarak aynı kalite ve özveri üzerine sürdürmüştür.

Müşterilerine çözüm odaklı hizmetler sunan Murbay baskül, barkod okuma sistemleri, yazar kasa cihazları, elektronik terazi çeşitleri, market ekipmanları, bilgisayar sistem programları, et kıyma makineleri, soğutucu ve dondurucu makineler, gelişmiş para sayma makineleri, laboratuar cihazları, klima, jeneratör ve elektronik terazi gibi birçok ürün yelpazesi ile bölgede perakende satış ve toptan satış olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Aynı zaman’da satmış olduğu ürünlere ait sarf malzeme ve bu malzemelerin teknik desteğini de başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Yıllar içerisinde ürün yelpazesini geliştirerek, günümüze kadar Gazcılar Caddesi’nde 600 m2 satış, 250 m2 alan’da ise teknik destek servisi olarak görevini sürdürürken 2008 yılında ise Nilüfer Ticaret Merkezi’nde 850 m2 alan üzerinde sürdürmüş olduğu satış mağazası faaliyetlerini halen sürdürmektedir.

Murbay İletişim Bilgileri
Adres; Kırcaali Mah. Celal Bayar Cad. No: 137/A Osmangazi / BURSA

Murbay Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Murbay firmasında kariyer yapabilirsiniz. Murbay insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ