Murat Çay Lojistik İş Başvurusu

Murat Çay Lojistik, 1985 yılında Cevdet ÇAYIR tarafından kurulmuş olup, yurtiçi genelinde taşımacılık sektörü üzerinde faaliyet sürdürmüş ve günümüzde modern ve güvenli taşımacılığın adresi haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetini sürekli el üstünde tutan Murat Çay Lojistik vermiş olduğu kaliteli hizmet üzerine sürekli tercih sebebi haline gelmiş ve bu doğrultuda ülke genelinde büyük bir marka değeri kazanmıştır. Sürekli olarak çalışan ve aralıksız olarak hizmetlerini sürdüren Murat Çay Lojistik, aynı zaman’da projelerini geliştirerek büyüme evresine geçmiş ve günümüzde birçok yere taşımacılık hizmet sunmuştur.

İleri teknolojiyi takip ederek ve bu doğrultuda kendini geliştiren firma daima en iyisini yapmak adına koyuldukları bu işleyişte müşterileri güven ve kalitenin ne denli yüksek olduğunu göstermiş olup, uzman personel kadrosu ile daima müşterilerin istekleri üzerine işleyişlerini sürdürmüşlerdir. ISO 9001/2008 sertifikası ile kaliteyi müşterilerine belgeli bir şekilde sunmakta olan firma, bunların yanı sıra yeni yasa çerçevesindeki Karayolları Taşımacılık Kanunu üzerine K1 ve R1 belgeleri de bulunmaktadır. Alanlarında uzman kadrosu sayesinde, ürünlerin düzgün, istifli ve güvenli bir şekilde araç içerisine yerleştirerek müşterilerine en kısa zaman’da yetiştirmektedir. 7/24 aralıksız çalışmakta olan Murat Çay Lojistik ve personel kadrosu taşınmakta olan ürünlerin yüklenmesinden tutun teslimat aşamasına kadar kontrollü ve güvenli bir şekilde taşınmasına önem vermektedir.

Bunların yanı sıra her sefer esnasında, aracın tüm vize ve bakım kontrolleri yapılarak olası bir gecikmenin önüne geçilmektedir.

Murat Çay Lojistik İletişim Bilgileri
Adres; HIDIRAĞA MAH. ÇERKEZKÖY YOLU ÜZERİ KÜME EVLER A BLOK NO: 4 ÇORLU TAŞ. KOOP. KAMYON GARAJI ÇORLU – TEKİRDAĞMurat Çay Lojistik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Murat Çay Lojistik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Murat Çay Lojistik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ