Mudurnu Belediyesi İş Başvurusu

Bolu Mudurnu Belediyesi personel alımı yapıyor mu? Mudurnu Belediyesi iş ilanları ve belediyelerde çalışma şartları hakkında genel bilgiler.

Eski Türk evleri ile meşhur olan Mudurnu ilçesi Bolu vilayetimize bağlı bir kaza olmaktadır. Tarihi yapıları ve doğa manzaraları ile de ön planda olan Mudurnu ilçesinin il merkezine uzaklığı ise toplamda 52 kilometre olmakta. Eski Türk evleri ile meşhur olan ilçenin bu kapsamda şirin bir görüntü ortaya çıkardığı görülmekte. Tarihi kapsamda ele aldığımız ilçenin en eski tarihi ilk Türk yerleşimlerine dayanmaktadır. Bu doğrultuda Selçuklu dönemine ait bir ilçe olan Mudurnu’nun ilk yerleşkesi bu tarihten gelmekte olup, Osmanlı’dan günümüz Türkiye’sine armağan kalan mirasları içerisinde yer almakta. Daha önceleri bölgesel olarak birçok devletin egemenliğinde olan ilçe toprakları günümüz ülke sınırlarımız içerisinde yer almakta. 2015 TÜİK verilerine göre ilçede yaşayan toplam kişi sayısı 19,721 olmaktadır.Ekonomik gelir kapsamında incelediğimiz ilçenin önde gelen başlıca gelir kaynakları arasında elverişli arazilerde tarımsal ürünler üzerine yapılan faaliyetler gelmektedir. Her sene hasat işiyle de uğraşan birçok çiftçinin de yer aldığı ilçede birçok sebze ve meyve üretimi gerçekleştirilmektedir. Küçükbaş başta olmak üzere büyükbaş hayvan yetiştiriciliği üzerine de oldukça iyi bir performans sergileyen ilçe halkı bu etkenler üzerinden ilçenin ekonomik yapısını oluşturmaktadır. Tüm bunların yanı sıra her sene farklı alanlara yönelik özellikle de genç kesimlere istihdam sunan Mudurnu Belediyesi bu kapsamda iş imkanını gençlere sunarak olası genç göçünde önüne geçmektedir.

Mudurnu Belediyesi Kariyer Olanakları
Bazı dönemler bünyesine işçi alımı yapan Mudurnu Belediyesi, bu alımları İşkur aracılığıyla açıklamaktadır. Bu alımlar genelde KPSS ve benzeri devlet sınavlarından alınan puanlara göre yapılmaktadır.

Mudurnu Belediyesi personel alımı yaptığında Facebook sayfamızda anlık olarak yayınlıyoruz. Facebook sayfamızı alt kısımdan beğenebilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden belediyelerin iş ilanlarını takip edebilirsiniz; Belediye iş ilanları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ