Mudo İş Başvurusu

Mudo, 1964 yılında İstanbul Beyoğlu Fitaş Pasaj’ında bulunan 12 m2 alana sahip ufak bir dükkan içerisinde ticaret hayatına atılarak günümüzde en popüler ve özgün mağazacılık adımları ile bir dünya markası değerine ulaşmış olup köklü perakendecilik sektöründe lider bir konuma yükselmiştir. Bu köklü perakendecilik sektörüne ilk etapta fanila, hediyelik eşya, çeşitli plaklar gibi ufak tefek ürünler ile başlayan Mudo, kurulduğu günden bu yana sürekli trendleri takip ederek günümüzde dünyaca ünlü markaları tek bir çatı altında binlerce çeşit ürün yelpazesi ile müşterilerine ulaştırdı. Özellikle de Türkiye’de ki gençlerin arasında oluşan moda üzerine gelişimlerini sergileyen Mudo, yenilikçi ve modern anlayışı ile yapmış olduğu cesur yatırımlar sayesinde Türkiye’nin en çok ve en modern ürünlerinin satıldığı bir kuruluş haline geldi.

Gençlerin kendilerine tarz giyimleri üzerine yoğunluk gösteren firma, 1970 yılında Erenköy’de faaliyete soktuğu Mudo, Store mağazasında jean ve spor giyim üzerine gençlere hitap eden konseptler sunmuştur. Açmış olduğu bu mağaza ile yükselişe geçen Mudo, başarılı bir grafik sergileyerek tarihinde dönüm noktasına ulaşmıştır. Yıllarca erkek, bayan ve çocuk giyimi üzerine faaliyetler yürüten Mudo, 1987 yılında modern ve rahat giyimin adresi olarak beğeni toplamış olup, aynı sene içerisinde kadın ve erkeklere özgü Mudo Collection markasını çıkarak tüm gözleri üzerine çekti. Günümüz modasını sürekli takip eden Mudo giyim, ev tekstili, aksesuar, ayakkabı, ev dekorasyonu ve daha bir çok ürün çeşitleri ile müşterilerine çok sayıda olanak sağlamaktadır.

Mudo İletişim Bilgileri
Adres; Fulya Mahallesi Ortaklar Caddesi Bahçeler Sokak No: 10 34394 Şişli / İSTANBUL

Mudo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mudo firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mudo insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ