Mudanya Belediyesi İş Başvurusu

Bursa Mudanya Belediyesi personel alımı yapıyor mu? Mudanya Belediyesi iş ilanları ve belediyelerde çalışma şartları hakkında genel bilgiler.

Marmara Denizi’ne kıyısı olan Mudanya ilçesi Bursa ilimizin şirin bir kazası olmaktadır. Tarihi yapıları ve doğa güzellikleri ile ünlü olan ilçe konumu günümüz ilçeleri arasında en eski yerleşim alanlarından biri olmaktadır. Tarihi kapsamda ele aldığımız ilçenin geçmişi ise oldukça eskiye dayalı olmaktadır. M.Ö. 7.yüzyıla kadar dayanan bir geçmişe sahip olan Mudanya ilçesinin bilinen en eski ismi ise “Myriea” olmaktadır. İlk yerleşke ve kurucusu ise 12 İyon şehir devletinin de içinde yer aldığı Gemlik ve Erdek ilçelerinin kurucusu Kolofonlular’dır. Sürekli işgal altında olan ilçe ve bölgesi birçok devletin egemenliğine girmiş ve bu kapsamda çok sayıda medeniyete de ev sahipliği yapmıştır.İlçenin genel ekonomik seyrine baktığımızda ise halkın büyük bir kısmının zeytincilik üzerine faal bir durumda çalıştığı görülmektedir. Bunun yanı sıra bağcılık ve sebze/meyve üreticiliği üzerine de oldukça iyi bir performans gösteren ilçe halkı aynı zaman’da küçükbaş ve büyükbaş hayvan yetiştiriciliği üzerine de ekonomik gelir elde etmektedir. Bursa Organize Sanayi bölgesine ait sanayilerin üretmiş olduğu iş gücünden de oldukça iyi bir gelir elde eden ilçe halkı iyi bir refah seviyesine sahip olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra ilçenin modern bir halde olmasına özen gösteren Mudanya Belediyesi her sene farklı alanlara yönelik çok sayıda kişiye istihdam sağlayarak iş imkanı vermektedir.

Mudanya Belediyesi Kariyer Olanakları
Bazı dönemler bünyesine işçi alımı yapan Mudanya Belediyesi, bu alımları İşkur aracılığıyla açıklamaktadır. Bu alımlar genelde KPSS ve benzeri devlet sınavlarından alınan puanlara göre yapılmaktadır.

Mudanya Belediyesi personel alımı yaptığında Facebook sayfamızda anlık olarak yayınlıyoruz. Facebook sayfamızı alt kısımdan beğenebilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden belediyelerin iş ilanlarını takip edebilirsiniz; Belediye iş ilanları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ