MSD İş Başvurusu

MSD 1891 yılında kurulmuş olup ve günümüzde 125. Kuruluş yıl dönümünü kutlayan insan sağlığına dayalı hizmetler sunmakta olan dev bir markadır. Bu uzun ve büyük ilerleyişin başından günümüze kadar insan sağlığına ve yaşam kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalar için faaliyetlerini sürdüren MSD, günümüzde büyük bir marka değerine sahip olmakla beraber aynı zaman’da dünya geneline sağlamış oldukları tıbbi olanaklar ile ismini sürekli duyuran bir değere sahiptir. Kurulduğu günden bu yana insanları hastalıklara karşı daha dirençli ve aynı zaman’da hasta olan kişilere de tedavi alanında katkı sağlamaktadır. MSD ilk kızamık aşısı, B1 vitaminin buluşu, soğuk algınlığı ilaçlarının keşfi, yüksek kolesterol üzerine tedavilerin buluşu ve geliştirilmesi ve daha birçok insan sağlığına faydalı buluşlar ve üretimler göstermiştir.

MSD bünyesinde faaliyet gösteren bilim adamları, insan sağlığına yönelik antibiyotik ve diğer sağlık faktörlerinin yanı sıra aynı zaman’da hayvan sağlığı üzerine tedavi, iyileştirme ve önüne geçilebilecek etkenler üzerine başarılı çalışmalar sergilemiş olup, günümüzde halen bu alan üzerinde çalışmalarını seyir ettirmektedirler. 125 yıllık tarihe dayalı olan MSD, kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri çerçevesinde insanlara daha faydalı olmak adına sürekli olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Aynı zaman’da çok sayıda kişiye istihdam sağlayarak Türkiye’nin yanı sıra dünya ekonomisine de oldukça katkıda bulunan dev bir markadır.

MSD İletişim Bilgileri
Adres; Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 199 Levent 199 Ofis Bloğu Kat:13, Levent, 34394 Şişli İstanbul

MSD Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MSD firmasında kariyer yapabilirsiniz. MSD insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ