MSC İş Başvurusu

1970 yılında İsviçre’nin Cenevre şehrinde konvansiyonel gemi operatörlüğü faaliyetleri üzerine hizmetlerini başlatan Mediterranean Shipping Company (MSC), günümüz tarihinde dünya üzerinde en kaliteli deniz taşıma alanına yönelik hizmet veren şirketi olarak bilinmektedir. Kendini sürekli geliştiren ve genişleyerek günümüzde sahip olduğu 465 konteyner gemisi sayesinde 2.500.000 TEU bazının üstünde taşıma kapasitesine sahiptir. Aynı zaman’da bu hizmetin neticesinde dünyanın en büyük ikinci konteyner taşıma kapasitesine sahipliği ile bilinmektedir. MSC dünya genelinde ün saldığı deniz taşımacılığının yanı sıra, aynı zaman’da 315 terminal üzerinden dünyada ki 6 kıtaya 200 rotasyon işlemi üstünden taşımacılık alanında küresel bir lider konumunda bulunarak hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye günümüzde halen devam etmektedir.

Alanında ve birçok iş alanında eşi ve benzeri olmayan emsalsiz bir işleyiş ağı bulunmaktadır. Bünyesi dahilinde 500’den fazla ofis ve 55.000’den fazla kişiyi istihdam ederek dünyanın alanında dev markası olarak hizmetlerini sürdürmekte. Birbirinden farklı liman uğrağı alternatiflerine sahip 6 kıta üzerinden terminal ve taşımacılık hizmeti sunan MSC Gemi Acenteliği, pazarın değişimlerine yönelik olarak işleyişini dilediği gibi müşterisine uygun bir şekilde değiştirebilmektedir. Türkiye’de bulunan MSC ile aynı alanda faaliyet gösteren 50 firmanın arasında %35 civarı bir oranla en yüksek faaliyet gösteren firması olarak lider konumda yerini korumaya başarılı işleyişi ve büyümesiyle devam etmektedir. 55.000’den fazla kişiye istihdam sağlayan dev marka, aynı zaman’da hem Türkiye hem de dünya ekonomisini çok ciddi katkılar sunan bir markadır.

MSC İletişim Bilgileri
Adres; Şehitler Caddesi 1530 Sokak No: 1, 35230 Alsancak (İzmir)

MSC Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MSC firmasında kariyer yapabilirsiniz. MSC insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Orhan bayındır dedi ki:

    Is ariyom gemi için kamarot işi

BİR YORUM YAZ