MPS İş Başvurusu

1986 yılında kurulan MPS, kurulduğu günden bu yana ambalaj üretimlerini kaliteli ve başarılı bir şekilde sektörde dünya lideri Amerikan firması SIGNODE ile birlikte sürdürmektedir. Birlikte yapmış oldukları üretimler sayesinde ülkemize ve dünyaya yüksek standartlara sahip endüstriyel paketleme hizmeti sunan MPS, sektöründe öncü ve lider konumda yer almaktadır. Gebze’de bulunan üretim tesislerinde APEX çelik çember ve tokalarını SIGNODE lisansı altında müşterilerine kaliteli bir üretim sağlayarak özellikle’de üretici ve ithalatçılara yönelik çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Bunun yanı sıra SIGNODE markasının sektördeki 80 yıldan fazla bulunan tecrübesine dayanarak alanında uzman mühendis ve danışmanları ile eğitim hizmetleri sunmaktadır.

Bünyesinde manuel el aletleri, pnömatik, otomatik, yedek parçalar ve aksesuarların satışını ve satış sonrası desteğini de sunarak bünyesinde bakım işlemlerini de sürdürmektedir. Yüksek kalite standartlarında üretilen ürünlere bağlı TSE ve ISO 9001 belgeleri ile birlikte sağlamakta olup, başarılı bir grafik çizen şirket müşterilerinin yoğun ilgisi ile birlikte tercih edilmektedir. Üretmiş oldukları ürünlerin yarısını her yıl Afrika, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine ihraç ederek Türk ekonomisine de destekte bulunmaktadır. Yıllardır Amerikan firmasının da desteği ile üretimlerini kaliteli ve sorunsuz bir şekilde üreten MPS Metal, her sene daha da büyüyerek ürün gamını genişletmekte olup, farklı çeşit üretimlere de sermaye sağlamaktadır. Türkiye’de bulunan tek SIGNODE lisansına sahip firma olarak bilinmektedir.

MPS İletişim Bilgileri
Adres; Osb 5. Kısım D-5009. Sokak, No: 1, Dilovası, Kocaeli

MPS Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MPS firmasında kariyer yapabilirsiniz. MPS insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ