MPE İş Başvurusu

Türkiye’de içme suyu , atık su ve çevre taahhüt alanlarına yönelik olarak 1999 senesinde kurulan MPE kuruluşu, asıl hizmet ve çözüm amaçlı olarak günümüze kadar profesyonel kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir. STK, Belediyeler, Endüstriyel Müşteriler ve kamu teşkilatlarına vermiş oldukları hizmetten ötürü büyün bir marka değeri kazanan MPE, faaliyet alanını genişleterek daha çok hizmet vermek adına sürekli projelerini geliştirmektedir. Deneyim konusunda oldukça üst seviyede olan kuruluş, kurulduğu günden bu yana kalitesinden hiçbir ödün vermeden çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam etmiştir. Yıllardır müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm üreten marka, günümüzde halen aktif olarak birçok inşaat projesinde imzasını atmıştır.

Profesyonel ve deneyimli tasarımcı ve mühendis kadrosuyla inşaat yapıları üzerine vermiş oldukları hizmet içerisinde altyapı, tasarım ve diğer tüm işlemleri üstlenerek başarılı bir şekilde anahtar teslim haline proje bitirmektedir. Asıl amaç edinen müşteri odaklı çevre ve yapı bilinci ile yapılan çalışmaların anahtar teslimini başarılı bir şekilde sağlamaktır. Türkiye’nin yanı sıra dünya genelinde de onlarca yapının inşaatı halen sürdürülmekte olup, ülkemizde ise 100’den fazla proje’de yer almış ve halen projelerini Türkiye içerisinde başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. Tamamı büyük ölçekli referanslara sahip olan MPE, bu alanda yüksek referanslara sahip olan nadir kuruluşlar arasında yer almaktadır.

MPE İletişim Bilgileri
Adres; MPE PLAZA YENİŞEHİR MAHALLESİ ÖZGÜR SOKAK NO: 20 34779 ATAŞEHİR – İSTANBUL

MPE Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MPE firmasında kariyer yapabilirsiniz. MPE insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ