Morpa İş Başvurusu

Morpa, 1980 yılında kurulmuş olup, bünyesinde barındırdığı Türk ve dünya klasiklerinin yayınlama ve pazarlama alanında faaliyetlerini göstererek sektöre adımını atmış ve aynı zamanda bu alanda öncü bir marka olma değerini kazanmıştır. Bu alanda başarılar gösteren Morpa, 1995 senesinde ise ürün yelpazesini genişleterek okul öncesi eğitim alanına yönelmiş olup bu alana sahip eğitim yayıncılığını üstlenerek başarılarına devam etmiştir. Daha sonrasında 1998 senesinde ilköğretim alanında öğrencilere yönelik yardımcı ek kitapların yayıncılığını da yapmakta olan Morpa, 2007 senesinde ileri teknoloji ile birlikte sürdürdüğü faaliyetlerine devam etmiştir. Bu doğrultuda Morpa Çocuk, ilokul ve ortaokul Morpa Kampus eğitim platformlarını oluşturarak günümüzde halen bu alanda sektörün yenilikçi ve çağdaş bir yapıyı öğrencilerin eğitimlerinin daha iyi olması için atılımlarını sürdürmektedir.

Morpa, günümüz çağında ürün gamında uzmanları tarafından sağlanan destek üzerine hazırlanan toplamda 2000 yayına sahiptir. Öğretmenlerin, öğrencilerin ve ebeveynlerin yüzünü güldüren ve oldukça memnun kaldıkları sistem olan Morpa Kampus ve Morpa Çocuk eğitim portalları eğitime yönelik derslerin ve bilgilerin yer aldığı dev bir bilgi bankası görevini görmektedir. Aynı zaman’da Fatih Projesinin içerik üretici firmaları arasında yer alan Morpa, günümüzde öğrencilere eğitimleri için dağıtılan tabletlerde bulunan Z-Kitaplar eğitim uygulamalarının ve yazılımlarının hazırlayıcı firmasıdır. 34 yıla aşkındır hizmetlerine son sürat devam etmekte olan Morpa, yeni projeleri ile Türk eğitim alanına büyük hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Morpa İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Caddesi No: 16 Kat: 4 34112 Cağaloğlu – Fatih – İstanbul

Morpa Kariyer Olanakları
Morpa insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Morpa Kampüs’te kariyer yapabilirsiniz. Morpa insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ