Mormaş İş Başvurusu

1974 yılında çok ortaklı bir sistem ile Malatya’da kurulan Mormaş, sürekli sermaye ortaklarının zararları ve haciz işlemlerinden dolayı zarara uğramış iflasın eşiğinden dönerek yeniden yatırım almış olup, tarihini koruyarak faaliyetlerine devam etmiştir. 2001 yılında düzelme çağı olarak kendini yenileyen altyapı ve yönetim sayesinde yeniden ayağı kalkan Mormaş, bu seneye kadar sadece devlet ile anlaşması üzerine okulların sıra ve masa ihtiyaçlarını gidermekteydi. 2001 yılından sonra farklı fikirler ve atılımlar üzerine kurmuş oldukları faaliyetler ile devlet işleri dışında özel sektör ve bireysel müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler sunarak portföyünü genişletmiş olup, piyasada adını farklı alanlarda duyurarak markalaşma dönemine geçmiştir.

Faaliyetlerine başlamış olduğu Malatya’nın yanı sıra farklı illerde de kendinden sıkça bahsettiren marka, kabuk değişimden sonra iç bünyesinde yapmış olduğu köklü değişimler sonrasında ileri düzey teknolojiden de faydalanarak büyümeye devam etmiştir. Teknolojiye yapılan büyük yatırımlar neticesinde mobilya ve dekorasyon alanında sektörün dinamik, kaliteli, güvenilir ve hızlı markası olarak müşterilerine farklı açılardan hizmetlerini sunmaya devam etmiştir. Yeni faaliyetleri ile büyük bir gelişim ve gelişme sağlayan Mormaş, ISO 9001 Kalitesi belgesine sahip olup, aynı zamanda TSE kalitesinde ürün belgesine sahiptir. Günümüzde bünyesinde yemek odası, yatak odası, genç odası, mutfak ve banyo ürünlerinin yanı sıra, büro mobilyaları ve okul ile dershane donanımlarını da eksiksiz bir halde üretimlerini sağlamaktadır.

Mormaş İletişim Bilgileri
Adres; Okul Cad. No: 79 Battalgazi / Malatya

Mormaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mormaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mormaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ