Mogaz İş Başvurusu

1963 yılında Koç Topluluğu ve Mobil Oil T.A.Ş. tarafından kurulan Mogaz Petrol Gazları A.Ş. yarım asırdan fazladır sektöründe Türkiye’de öncü ve lider konumda durarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Türkiye’nin önde gelen LPG şirketlerinden biri olan Mogaz kurulduğu günden bu yana her zaman müşteri memnuniyetini önde tutarak müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda başarılı bir grafik çizmiştir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile günümüze kadar kalitesinden ödün vermeden başarılı bir profil çizmiş olan Mogaz, Mobilgaz markası olarak ta faaliyetlerini sürdürmektedir. 1963 yılından 1993 yılına kadar Mobil Oil T.A.Ş adı altında faaliyet göstermiş, 1993 yılından itibaren sermaye altyapısı bağlanarak Koç Topluluğu bünyesine tamamen katılarak bugünkü ismi ile Mogaz Petrol Gazları adını almıştır.

Mogaz, 2003 yılında Lipet Likit Petrol Gazı ve Yakıt Ticaret Anonim Şirketi’nin de bünyesine katılmasıyla daha da güçlenerek pazarın hâkimiyetini eline almaya başlamıştır. Bu doğrultuda daha da güçlenen Mogaz, günümüze kadar yüksek kalite potansiyeli ve orijinal ürün gamları ile Türkiye’de önemli bir marka değeri kazanarak faaliyetlerini kaliteli bir şekilde sürdürmektedir. Aynı zaman’da tüpgaz, otogaz ve dökmegaz alanlarında satış ve dağıtım faaliyetlerini üstlenmiş olup, kaliteli ve hızlı bir şekilde müşterilerine bu hizmeti sunmuştur. Sürekli artan talepler ve büyüme hedefleri doğrultusunda 2004 yılında Mogaz tesisleri olduğu gibi Aygaz markasına devredilerek başlatılmış olan işbirliği ve faaliyetler, üretim ve dağıtım hizmetlerinin daha da genişlemesine olanak sağlamıştır.

Mogaz İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Caddesi No: 145-1 Zincirlikuyu 34394 İstanbul

Mogaz Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mogaz firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mogaz insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ