Modoko İş Başvurusu

Modoko, Sanayi ve Ticaret Bakanlığının destekleri ve üyelerinin büyük yardımları ile 1969 yılında İstanbul’da kurulan ve mobilya üretimi konusunda ülkemizin en büyük kuruluşlarından biri olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan başarılı bir marka değerine sahiptir. Türkiye’nin en kaliteli, modern ve seçkin mobilyacılar sitelerinden biri olan Modoko, kurulduğu ilk günden, bugünlere kadar kalitesinden ödün vermeden büyük bir özveri ve kaliteyle üretimlerini sürdürmüş olup müşterilerinin memnuniyetini her daim sağlamış ve güvenini kazanmıştır. Büyük zorluklarla açılan Modoko, dönemin Sanayi ve Ticaret Bakanlığının üyeleri tarafından zor koşullarda temelleri atılmış olup, günümüzde birçok mağaza ve büyük marka altında ürünleri büyük beğeni ile satılmaktadır.

Bünyesinde barındıran yüzlerce mağaza ile büyük bir mobilya zincirine sahip olan Modoko, 150.000 m2 alan üzerinde dünya kalite standartları eşliğinde ürettiği mobilyaları Türkiye’nin yanı sıra birçok dünya ülkesine de ihracatını gerçekleştirerek, Avrupa’da da tanınan büyük markaların arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Mobilya’nın başkenti olarak adlandırılan şirket haftanın tüm günleri aralıksız olarak faaliyet göstermekte olup, her tarza ve her bütçeye uyacak şekilde üretimlerini sürdürmektedir. Sadece İstanbul’da yıllık 80.000 adet konutun mobilya ihtiyacını karşılamakta olan Modoko, aynı zaman’da Türkiye’nin birçok illerine de bu kaliteyi mahrum bırakmadan hedefleri doğrultusunda her eve ulaşmanın onurunu yaşamaktadır. Birçok birey günlerce mağazaları gezip tarzına ve bütçesine uygun mobilyalar arayıp durmakta, fakat modoko.com.tr veya bağlı olan mağazalara gitmeniz yeterli olacaktır. Her konsepte uygun mobilya ürün yelpazesi arasında mutlaka size göre mobilya türleri de bulunmaktadır.

Modoko İletişim Bilgileri
Adres; Yukarı Dudullu Mah. Modoko Mobilyacılar Sitesi – Ümraniye İSTANBUL

Modoko Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Modoko firmasında kariyer yapabilirsiniz. Modoko insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ