Mobilizm İş Başvurusu

2010 yılında ticari hayatına adım atan Mobilizm Turizm Ticaret A.Ş. bir yıllık proje hazırlığı neticesinde kararlaştırılıp 2011 senesinde Türkiye’de online araç paylaşım sistemi ile bir ilki başaran firma gün geçtikçe değer kazanarak müşteri potansiyelini yükseltmiş olup, bağlı oldukları sistemi sürekli güncel tutarak gelişimlerini son hız devam ettirmiştir. Modern bir altyapıya sahip markanın bağlı olduğu sistem tamamen iş modeline uygun bir şekilde işlemekte olan bir yapı içerisinde müşterilerine hizmet sunmaktadır. Türkiye’de bulunan ilk araç paylaşım sistemi olarak adını duyuran Mobilizm ilk uygulayıcı ve modelin sahibi olarak Türkiye’de önemli bir pazara sahipliği ile bilinmektedir.

2011 senesinde ilk başta İstanbul’da faaliyetlerine başlayan marka, daha sonra akabinde gelen talepler üzerine sistemini tüm Türkiye’ye açarak herkesin bu sistemden faydalanmasını sağlamış ve birçok kişinin çağrısına vermiş olduğu karar ile hizmetlerini sunmuştur. Tamamen doğal alanlarda vermiş oldukları ve tamamen kendilerine ait araç filoları ile birçok kişiye kendi arabalarıymış hissini ve güvencesini sunan Mobilizm oteller, park alanları, üniversiteler, alışveriş merkezleri, açık otopark ve daha birçok alanda bulunan park noktaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Rahat ulaşabileceği sıra dışı projesi sayesinde herkesin kaliteli bir şekilde hizmet almasını sağlayan firma Türkiye genelinde birçok kişiye de istihdam sağlayarak ülke ekonomisine destek vermektedir. Bu harika projenin hayata geçirilmesiyle, ülkemize yeni bir soluk getiren firma daha güçlü bir yapı ile düzenlemeler için sistemini geliştirme aşamasında çalışmalarını sürdürerek devam etmektedir.

Mobilizm İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Cad. Ceylan Apt. No: 13, Beyoğlu İstanbul

Mobilizm Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mobilizm firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mobilizm insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ