MNG Kargo İş Başvurusu

MNG Holding tarafından 2003 yılında kurulan MNG Kargo, Türkiye genelinde en büyük ilk 3 kargosu arasında yer almaktadır. Kurulduğu yıllarda büyük yatırımlar sonucu kendini oldukça geliştiren kargo firması Türkiye genelinde Taşımacılık ve Lojistik alanına dayalı ileri derecede başarı gösteren ender firmalar arasında yer almaktadır. Günümüzde dünya geneline taşımacılık hizmeti sunan MNG Kargo, Türkiye genelinde yaklaşık 800’den fazla şubesi yer almakla birlikte aynı zaman’da 7 Teknolojik Aktarma Merkezi, 15 Bölge Müdürlüğü ve 19 Aktarma Merkezi bulunmaktadır. İleri teknoloji ile birlikte hareket eden MNG Kargo, sürekli yeni ve kaliteli araçları sayesinde muazzam bir filoya sahiptir. 2.200’den fazla araç kara aracı filosuna sahip olan marka, ayrıca 6 farklı taşımacılık ve lojistik üzerine uçağı bulunmaktadır.

Türkiye’nin her yerine başarılı bir şekilde insanların manevi değerlerini güvenle taşıyan bir marka olarak faaliyetlerini sürdüren MNG Kargo, aynı zaman’da dünya genelinde 220’den fazla ülkeye taşımacılık hizmeti vermektedir. Türkiye ve dünya geneline günlük bazda yaklaşık 650.000’den fazla kargo gönderimi sağlayan MNG Kargo, bunların yanı sıra Türkiye Voleybol Federasyonu, Galatasaray, Trabzonspor ve daha birçok büyük marka değerine sahip kuruluşlardan sponsor desteği de almaktadır. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde faaliyetlerini sürdüren MNG, 8.000’den fazla kişiye bünyesinde istihdam sağlayarak, aynı zaman’da ülke ve dünya ekonomisine de ciddi katılımlarda bulunan dev bir marka unvanına sahiptir.

MNG Kargo İletişim Bilgileri
Adres; Maslak Mah. Sümer Sok. No:3 Ayazağa Ticaret Merkezi Kat:5-6 Sarıyer / İSTANBUL

MNG Kargo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MNG Kargo firmasında kariyer yapabilirsiniz. MNG Kargo insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ