Mitsubishi İş Başvurusu

Köklü ve geçmiş bir tarihe sahip olan Mitsubishi 1870 yılında kurulmuştur. 3 elmas’ı temsil eden logosunu 1914 yılında tescilleyerek, 1917 yılında ise ilk otomobili olan Mitsubishi Model A modelini üretmiştir. Tek bir model üzerinden yıllarca kalite arz eden başarılı çalışmalar sergileyen Mitsubishi kendini sürekli geliştirmiş ve 1937 yılında ilk 4×4 araç prototipi olan askeri kullanıma dayalı PX33 modelini üretmiştir. Bir müddet bu araç üzerinde daha fazla performans göstermesi ve aynı zaman’da daha güvenli bir hale gelebilmesi adına yıllarca üzerinde durularak geliştirilmiştir. Buna ilaveten Henry J modelini taşıyan 3. Otomobil üretimine 1951 yılında başlamış ve satışını ciddi oranda katlayarak devam ettirmiştir. 1937 yılında askeri amaca yönelik üretilen 4×4 otomobilin insanlar arasında da kullanılması adına 1960 senesinde ilk 4×4 kompakt otomobil serisine ait Mitsubishi 500 modelini üreterek kalitesini bir kez daha ortaya koyan atılımı yapmıştır.

Arada geçen yıllar boyunca üretimlerine farklı model ve konseptler ile devam ettiren dünyanın en büyük otomobil markalarından biri olan Mitsubishi, 1974 yılında ilk etabı olarak Londra Motor Show’da insanlara sunumunu yaptığı Lancer ile Avrupa’daki faaliyetlerine adım atmış olup, günümüzde satış rekorları kıran bir otomobil markasına kadar yükselmiştir. 2014 yılında katıldığı Cenevre Otomobil Fuar’ında dünyada bir ilk olan 4×4 hibirt aracı olan Outlander PHEV lansmanı ile birlikte 40. Yılını kutlayarak ne denli büyük bir marka olduğunu bir kez daha gösterdi.

Mitsubishi İletişim Bilgileri
Adres; Kısıklı Cad. Şehit Teğmen İsmail Moray Sok. No: 2/1 34662 Altunizade İSTANBUL

Mitsubishi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mitsubishi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mitsubishi insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ