Miray International İş Başvurusu

1997 yılında yolcu gemileri personeli istihdamı ve idari yönetim alanına yönelik kurulan Miray International, alanında dünyanın en çok tanınan ve tercih edilen markaları arasında faaliyetlerini başarılı ve aralıksız bir şekilde devam ettirmektedir. Dünya genelinde büyük bir güvene ve tercihe sahip olan Miray International markası, müşterilerine daima kaliteli iş potansiyeli üzerinden hizmet vermek adına başarılı çalışmalar sergilemiştir. Sürekli bilgiye aç yapısı ile eğitim alanında da hem üst yönetim hem de personel kadrosunca alınan eğitimler doğrultusunda müşterilerinin memnuniyetini en üstte tutmak adına girişimlerde bulunmaktadırlar. Kuruldukları günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde çalışmalarını sürdüren Miray Internatıonal, Müşterilerinin ihtiyacı doğrultusunda en doğru cevabı kendilerine hizmet vermeye adayarak başarılı bir işleyiş grafiği sergilemeye devam etmektedir.

İstanbul’da merkezi ofisi bulunan marka, aynı zaman’da Tunus ve Moldova ülkelerinde de birer adet şubeye sahiptir. Dünya geneli belirli bölgelere bu şubeler üzerinden iletişim ve hizmet akışını sürdürmek adına verdikleri hizmetler doğrultusunda müşterilerine daha hızlı yanıt vermektedirler. Aynı zaman’da dünyanın birçok ülkesi ile işbirlikçi olarak faaliyetlerini sürdüren Miray Internatıonal, iş prensibi gereğince dünya genelinde sadece onay verilen yolcu gemileri ile işbirliği içerisinde çalışmalar sergilemektedir. Akabinde yoğunlaşan talepler üzerine ülkemizde İstanbul’un yanı sıra Ankara ve Antalya illerinde de bulunan şubelerinin yanı sıra, dünya genelinde Amerika Birleşik Devletlerinde de şubeleri bulunmaktadır. Bünyesinde birçok gemi personeli olarak istihdam verdiği kişilerden ötürü hem ülke hem dünya ekonomisine katkıda bulunan dev bir markadır.

Miray International İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul

Miray International Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Miray International firmasında kariyer yapabilirsiniz. Miray International insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ