Mir Holding İş Başvurusu

Mir Holding, 1987 yıllarında Dizayn Grup markası adı altında farklı firmalara hizmet veren bir kol görevi gördükten sonra 2011 yılında kendi marka ismi olan Mir Holding olarak kurulmuş ve geçen bu kısa zaman içerisinde günümüzde büyüyen dev bir holding kuruluşu olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmiştir. Daha öncesinden AR-GE departmanı olarak Dizayn Grup çatısı altında çalışmalarını sürdüren Mir AR-GE, akabinde gelen başarılar ve yüksek performansa dayalı olarak Mir Holding adı altında hizmetlerini kaldığı yerden sürdürmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Alanında göstermiş olduğu başarılarla sürekli tercih edilen bir marka değeri taşıyan Mir Holding, ülkenin yanı sıra Avrupa ülkelerinde de hatırı sayılır bir marka değerini taşımaktadır.

İşleyiş tarzı ve kaliteli iş prensibine sahipliği ile Türkiye’nin yanı sıra diğer dünya ülkelerinde bulunan aynı iş potansiyeline sahip markalarda kalite ve işleyiş alanında daha farklı çözümler sunarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Teknolojinin sınırlarını zorlayan altyapısı ile daima daha kaliteli işler üzerine yoğunlaşan Mir Holding, Termodinamik, Akışkanlar Mekaniği, Isı Transfer ve malzemeleri üzerine göstermiş olduğu teknolojik hizmetleri ile müşteri memnuniyetini daima üst safhalarda tutan başarılı bir markadır. Dizayn Grup markasına ait bir alt şirket olarak faaliyetlerini gösteren ve binlerce ürün üretimi gerçekleştiren Mir Holding toplam’da 100.000 m2 açık alan üzerinden oluşan bir yapıya sahiptir.

Mir Holding İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Mahallesi İnönü Caddesi No: 6 34522 Esenyurt İstanbul

Mir Holding Kariyer Olanakları
Holding insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mir Holding firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mir Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ