Miniço İş Başvurusu

1997 yılında Bu benim dünyam sloganı ile bebek ve çocuklara özel alışveriş merkezi olarak faaliyetlerine başlayan Miniço, 0-14 yaş erkek ve kız çocuklarına dayalı harika bir alışveriş keyfini sunmakta. 19 yıllık bilgi ve birikimlerini bir araya getirerek kurumsallık ve profesyonellik alanında oldukça uzmanlaşan Miniço, çocukların artık ne tarz giyindiklerini ve hangi tür elbiselerden hoşlandığını varsayarak sunmuş olduğu binlerce ürün gamı ile hem anneleri hem de çocuklarını sevindirecek hizmetler sunmaya devam etmektedir. Yıllardır vermiş oldukları orijinal ürünlere dayalı kaliteli ürün satış hizmetleri ile günümüzde 25’den fazla mağazaya sahip olan Miniko, aynı zaman’da internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen anne ve anne adayları içinde e-ticaret alanına dayalı online alışveriş yapmanın keyfini sunmakta.

Üreticiden tüketiciye zinciri ile yıllardır kaliteyi uygun fiyatlara sunmakta olan dev marka, bu doğrultuda sürdürdüğü hizmetin çizgisinden çıkmayarak müşterilerine kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Başarılı sonuçlar ile elde edilen bilgiler neticesinde Miniko Bebek ve Çocuk adlı markası ile üretimlerini de gerçekleştirmiştir. Kendi markasının dışında aynı zaman’da Türkiye’nin ve dünyanın en büyük çocuk giyimine dayalı markalarını da mağazalarında barındıran Miniko, 400’den fazla markayı fabrikan direk tüketiciye sunmanın gururunu yaşamaktadır. 100’lerce kişiye istihdam sağlayan Miniko, aynı zaman’da ülke ekonomisine de katkıda bulunmakta olan dev bir marka olan Miniko, günümüzde dev bir marka olarak yoluna devam etmektedir.

Miniço İletişim Bilgileri
Adres; Göztepe Mah. İnönü Cd. Saray Sk. No: 19 Kat:3 Bağcılar / İstanbul

Miniço Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Miniço firmasında kariyer yapabilirsiniz. Miniço insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ