Mindshare İş Başvurusu

1997 yılında Amerikan Birleşik Devletlerine bağlı New York şehrinde kurulan Mindshare, günümüz tarihinde dünyanın en büyük ve en prestijli medya ajanslarından biri olarak dünyanın birçok ülkesinde faaliyetlerine başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana global medya ajanslığı üzerine faaliyetlerini yüksek seviyede geliştirerek, dünyada var olan herkes için hizmet anlayışını ve kalitesini göstermek adına, alanında tamamen uzman ve tecrübeli personel kadrosu ile faaliyetlerine son hız devam etmektedir. Sürekli değişim göstermekte olan global medya ajanslığı üzerine yapılan hummalı çalışmaların neticesi olarak gelen başarılar, markayı daha da yukarı çıkartarak müşterilerinin sürekli tercih sebebi olmasını sağlamıştır.

Mindshare, günümüz tarihinde dünya genelinde bulunan 86 ülke’de toplam’Da 120’den fazla ofisi bulunmaktadır. Bu rakam sürekli artmakta olup ve dünyanın en büyük reklam grubu unvanına sahip olan WPP’nin dünya genelinde ki medya ajansı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşterilerine sürekli odaklı ve adaptif pazarlamanın bakış açısı hakkında eğiten, farklı sektörlere dayalı kapsamlı işleyiş fikirleri, yenilikçi ve çağdaş iş hayatını empoze etmeyi hedeflemiş dev bir marka olarak yoluna başarılı bir şekilde devam etmektedir. Türkiye’de bulunan ofislerinde yapılan çalışmalar neticesinde günümüzde ülkemizde en çok ödüle sahip olan ajans unvanına sahiptir. 8 yıldan fazladır lider medya grubunun bir parçası olarak toplam’da 6 yıllık üst üste yılın ajansı ödülüne layık olmuştur. Dünya genelinde 8.000’e yakın kişiye istihdam sağlayan dev marka, aynı zaman’da ülke ekonomisine de ciddi katkılarda bulunmaktadır.

Mindshare İletişim Bilgileri
Adres; BÜYÜKDERE CADDESİ ASTORİA AVM NO: 127 KAT:2 ESENTEPE 34394 ŞİŞLİ – İSTANBUL

Mindshare Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mindshare firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mindshare insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ