Milteks Tekstil İş Başvurusu

1984 yılında tekstil alanına dayalı olarak faaliyetlerine başlayan Milteks Tekstil, günümüz tarihinde Türkiye’nin en prestijli ve en önde gelen tekstil üreticileri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Üstün başarı ve kaliteli odaklı iş potansiyeli gösteren marka yıllar boyunca sürdürmüş olduğu değişmeyen kalitesiyle daima tercih sebebi olarak müşterileri tarafından daima ilgi görmektedir. Kurulduğu ilk sene sadece yerli müşteriye hitaben CESEKA adını verdikleri aile işletmesi olan eşofman takımı üretimi ile başlayan Milteks, günümüzde dev bir kuruluşun faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurulmuş olduğu sektöre dayalı olarak yıllar içerisinde yenilikler ve modern giyim konseptlerini ele alarak kendini daha çok geliştiren Milteks, çok sayıda çeşitli ürün yelpazelerine sahip olmuş olup, yeni trendleri takip ederek insanların daha modern giyinmelerine olanak tanımıştır.

Hızlı bir şekilde büyüme gösteren marka, 1992 yılında LOTTO gibi dev bir markanın ortağı olarak piyasada ki gücünü göstermeye başlamış ve aynı zaman’da 1994 yılında PUMA için özel üretim faaliyetlerini gerçekleştirmeye başlamıştır. Akabinde gelen referans başarıları ile birlikte büyüyen marka PUMA, ERIMA, NEW BALANCE, INTERSPORT ve NIKE gibi dev markaların güvenilir bir şekilde servis sağlayıcı faaliyetlerini üstlenerek başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Sürekli başarılı işler için çaba gösteren Milteks, aynı zaman’da müşterilerinin güvenini üzerinde tutarak kendilerinin vizyonlarını daha yüksek meblağa ulaştırmak adına uğraşmıştır. Modern tesislerinde 1.000’den fazla kişiye istihdam sağlayan marka, aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça katkıda bulunan bir marka değerine sahiptir.

Milteks Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; BAKSAV, Mustafa Kurtoglu Cad. No: 7 Beylikdüzü – İstanbul

Milteks Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Milteks Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Milteks Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ