Milsoft İş Başvurusu

1998 senesinde kurulan Milsoft Yazılım Teknolojileri A.Ş. tamamen bir Türk firması kuruluşu olup savunma sanayi ve sivil endüstri alanına yönelik çalışmalar sergileyen tecrübeli bir kuruluştur. Yazılım geliştirme ve sistem entegrasyon ürünleri üzerine üretim yapmakta olan Milsoft yıllardır kaliteli ve %100 Türk firması kuruluşu unvanıyla hizmetlerini başarılı bir şekilde aralıksız olarak devam ettirmektedir. Bünyesinde barındırdığı alanında uzman ve tecrübeli sistem mühendisleri ile müşterilerinin özel ve maliyete yönelik üretim etkinliklerini ve ileri dereceye sahip kaliteli sistem ve entegrasyonuna bağlı bir şekilde ürünlerin üretimini yapmaktadır. Birçok sayıda yazılım ve sistem mühendisini kendi çatısı altında barındırarak satış sonrası destek alanında da uzman personel kadrosu sayesinde daima müşterilerinin yanında olan dev bir marka bünyesine ulaşmıştır.

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübeye dayalı olarak göstermiş oldukları alan faaliyetlerinde müşterileri tarafından sürekli ilgi görmüş ve tercih edilme sebebi olmuştur. Güçlü bir altyapıya sahip olan yazılım firması Ankara’da bulunan teknokentte 7.000 m2 alan üzerinden faaliyetlerini sürdürmektedir. İleri derece uluslar arası standartlarına uyumluluk belgelerine sahip olan marka aynı zaman’da TSE-EN-ISO 9001:2008, NATO AQAP – 2110, TS ISO / IEC 27001 ve NATO AQAP – 2210 kalite belgelerine sahiptir. Level 5 tasdikli bir şirket unvanına da sahip olan Milsoft bünyesinde istihdam sağladığı birçok kişi dahilinde ülke ekonomisine de oldukça katkıda bulunan dev bir markadır.

Milsoft İletişim Bilgileri
Adres; ODTÜ – Teknokent 06800 Ankara

Milsoft Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Milsoft firmasında kariyer yapabilirsiniz. Milsoft insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ