Miele İş Başvurusu

Miele 1899 yılında bağımsız bir aile şirketi olarak kurulmuş olup, günümüze kadar hep aynı başarılı performansı göstererek asır deviren dev bir şirket profili ile yoluna çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyeti üzerine süreklilik belirten bir işleyişle yoluna devam etmektedir. Miele Professional adı altında çamaşır, yer bakım ürünleri, mutfak, şirket ve ev aletleri üzerine sanayi işletmeleri veya tıbbi alanlara yönelik cihazların üretimini yıllardır başarılı bir şekilde sürdüren öncü ve köklü bir marka olarak tüm dünya genelinde kaliteli üretim kapasitesine sahip ender markalardan biridir. Stratejik ve gelişmiş AR-GE yapısı sayesinde pazarda önemli bir rol oynayan Miele, kendini sürekli geliştiren altyapısı sayesinde alanında en çok tercih edilen markalar arasında lider konumda yer almaktadır.

Bünyesinde barındırdığı mühendisler ile tasarım ve işlevsellik açısından oldukça önemli üretimlere imzasını atan Miele, müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli ve uzun yıllar boyunca üstün performans sağlayabilen ürünlerin üretimlerini sürdürmektedir. Kullanım kolaylığı ve konforu ile de oldukça ilgi gören Miele ürünleri, aynı zaman’da bu doğrultular üzerine müşterileri tarafından sürekli tercih edildiği gibi, referans kaynaklı olarak ta önerilmektedir. “Daima daha iyi” sloganı ile ürünlerini başarılı bir şekilde dünya pazarına sergileyen Miele Türkiye’de de en çok tercih edilen alanındaki marka değerine sahiptir. Kurulduğu günden bu yana hep aynı özveri içerisinde çalışmalarını sürdüren Miele, aynı zaman’da istihdam ettiği birçok kişi üzerine dünya ekonomisine de destek olmaktadır.

Miele İletişim Bilgileri
Adres; Barbaros Mahallesi, Çiğdem Sokak İş Merkezi No: 13/A Ataşehir, İstanbul

Miele Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Miele firmasında kariyer yapabilirsiniz. Miele insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ